Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare,

A mai comandat cineva noul Duster Blue dCI? Are cineva termen de livrare?

Eu l-am comandat in august si termenul initial de livrare era de aprox. 2 luni. Dupa cateva telefoane mi s-a precizat ca masina abia va intra in productie cel mai devreme la sfarsitul lunii octombrie si se va livra cel mai devreme in decembrie.

Pentru o masina comandata in august mi se pare un termen de livrare foarte mare. Pe bonul de comanda Dacia si-a asumat sa comunice seria de sasiu un maxim 20 de zile, ceea ce nu s-a intamplat.

Editat de haterul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 33
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Ca si experienta iti pot spune ca treaba cu in 2 saptamani avem VIN-ul mi se pare doar o capcapana ca sa te agate. Uite experienta mea pentru NOUL DUSTER ADBLUE 1.5 DCI 4x2  VIN-UL aparand abia

Se pare ca in cazul meu Craciunul a venit muuuult mai repede !!! (am fost foarte cuminte...?) Tocmai am fost anuntat ca masina a iesit din fabrica si ajunge zilele urmatoare la dealer (Dedeman),

Am platit acont pe 5 sept , joi pe 25 octombrie am achitat diferenta si pe 26 am primit masina .Diferenta am platito cand mi-au spus ca masina e pe transport spre dealer.

Eu am platit pe 14 august 5% si mi s-a spus ca termen sfarsitul lunii septembrie va iesi din fabricatie si apoi voi astepta livrarea propriu-zisa. Motorizarea insa este Sce 1,6 4x4

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

off topic: Fratilor... cum boala sa dai comanda pe 14 aug si a zis ca iti vine la sf lui oct... eu am facut comanda in iulie si imi vine in octombrie... norocosule... si eu am aceiasi motorizare 1.6 4x4 comfort

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aoleooo... înseamnă ca sunt oarecum norocos :) Ma duc maine la dealer sa vad dacă nu cumva vine mai devreme... a pomenit ceva la lansarea comenzii ca e posibil sa vina mai devreme decât data estimata... Doamne ajuta!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...