Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 666
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@SCM apoi dupa verificarea hardware si achizitionarea multiplexorului trebuie activata temperatura exterioara (C) si DrivingECo2 din Micom si\sau un program de diagnoza. Pentru ambele se pot gasi dest

Din ciclul dacă eu nu am văzut nu există, o informare oficială la lansarea 1.0.13.2 - Un appareil ULC4 a des problèmes de lecture de fichiers audio sur des clés USB. Ce n'était pas le cas sur ULC

Am completat ca pe langa verificare si acel multiplexor  mai trebuie si activarea functiilor din MICOM si/sau diagnoza (fara de care colegul  achizitioneaza degeaba acel multiplexor). Am scris destul

Posted Images

Mda...., ati ridicat valuri grele bre, nu gluma!!!! Dupa cate eu cunosc, in R.M. este numai un singur dealer oficial, care are mai multe filiale/oficii prin orasele mai mari, este holdingul DAAC HERMES, un fel de monopol, si ca sa ai o Dacie noua trebuie sa bati pocloane la ei. Evident cu precomanda, cu configurarea care doresti. In dependenta de configurare se stabilesc si termenii de livrare, fiindca daca se doreste un Duster absolut full, apoi dureaza, cand se alege versiunea standart +culoare + pachetul electronic ca in cazul meu (17.600 euro) ai 10-30 zile de asteptat si te faci Dusterist :yes:! Daca esti mai insistent, o poti procura in RO, o introduci la vama, platesti toate taxele, stai o gramada de timp in randuri, si cand doresti sa te folosești de garantie treb sa mergi de unde ai procurat-o, iar daca mai stai in service 2-3 zile, i-ai hotel, mai platesti cartea verde 40 euro +taxa pentru drumuri si esti baiat de nota zece. gata parese ca aici suntem off-topic. Legat de medianav, mi-au spus din start ca harta Moldovei nu e, chiar imi amintesc ca venise-ra si cu ceva propuneri de plata adugatoare, dar am zis ca pentru moment nu prezenta mare relevanta pentru mine. Tendinta era sa am 4x4 si un consum mai redus la petrol (Fordul meu de 12 ani păpa 10-11 l de benzina), iar eu anul acesta vreau sa trec cu traiul la vila, langa r. Nistru. La moment am la bord 4800 km, mai fac 1200 dupa care o sa merg la reprezentanta dupa consultare, unde voi dezbate si tema medianav!

  • Like 2
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@foxbat Ai primit deja răspunsuri, cu toate că nu știi exact ce versiune ai pe Medianav (dovadă titlul topicului)

La 09.02.2020 la 23:41, t0rquemada a spus:

Orice e sub 1.0.12.8 e pre-production aka beta aka prototip.

Android auto are niște limitări impuse de Google, deci nu poți avea AA full decât alterând software-ul telefonului.

 

 

1. Activezi AA pe navigatie, daca nu este deja activata.

2. Cauti cablu compatibil ( de obicei cel original al telefonului ) si conectezi telefonul cu navigatia prin intermediul cablului.

3. Apare iconita cu AA in dreapta jos si ai cale libera sa faci ce doresti ( AA full options )

 

Dacă la Medianav e clar ce faci, la telefon te privește - cauți, te documentezi, calculezi riscurile de securitate, acționezi

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

merci frumos.

0, din pacate nu pot schimba titlul ( am cerut ajutor dar ..pesemne ca adminul e busy). Cum am zis, eroare de "graba". iertare , repet.

1, 2, 3- astea sunt foarte clare :) nu aici e "Cuiul lui Pepelea".

 

concret- aceleasi telefoane conectate la o Octavia VRS fac instant ce trebuie ( apare totul mirror-at pe display).

la "noi". nu.

pesemne ca a reusti cineva, de asta am postat :)

 

stima

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...