Sari la conținut

Dacia o firma care a incepuit sa se dezica de clienti?


Postări Recomandate

gafe de genul asta se fac si la alte reprezentante, nu doar la Dacia, sfatul meu e sa fii mai atent cu ORICE masina si la ORICE reprezentata, e interesul tau direct nu al lor. La revizii e normal sa coste atat, pt ca se pune adaos chiar si 300% la produsele auto, (si nu doar la Dacia)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 55
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Fara suparare dar nu ai dreptate, acea mentiune a fost prezenta acolo la bull-bar si in mai 2018 cand sondam eu terenul pentru Dusterul meu. Spune merci pentru ca au acceptat piesa inapoi si ti-a

Bull-bar cromat 8201698600 Protejeaza barele parasoc si imbunatateste stilul robust al vehiculului dvs. Indiferent ca rulati in oras sau pe teren accidentat, acest accesoriu va scoate in evidenta

As enumera doar asa din cap, personalul care nu lucreaza direct pe masinile noastre: portar, magazioner, casier, contabila,  personal,  receptioner, CTC, curatenie, ITP, Clima, Electrician, Electronis

Posted Images

Probabil este cum spuneți, noi am fost de vină că nu am știut și ei că nu m.au înștiințat.Mult de lucru mai au ...de aia se mișcă cu încetinitorul când trebuie să schimbe ceva la mașina, sa mai iasă ceva timp la manopera...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

funky,operatiunile sunt normate..De ex..schimbul de ulei dureaza 40 min si costa x ron..Chiar daca operatiunea in sine dureaza 10 min.tot 40 vei plati.Totodata nu ti poate da drumul chiar asa de repede..Mai intarzie..Asta am observat si la fosta auto si la actuala..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As enumera doar asa din cap, personalul care nu lucreaza direct pe masinile noastre: portar, magazioner, casier, contabila,  personal,  receptioner, CTC, curatenie, ITP, Clima, Electrician, Electronist etc. etc.

Toti concura la totalul facturii si stau la dispozitie pentru ca noi cind aparem cu cele mai traznite nevoi sa n-i le indplineasca cit se poate.

Ca ne place sau nu ne place  Codul fiscal prevede, aproximativ la 1 leu manopera 1 leu impozit.

Si as mai putea continua.

Noi ne facem tichie din a eluda si a ne descurca, ca asa e omul sarac. Si cind , nu ne trag caii...incepem topicuri noi de suparare, cu greseli de ortografie. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta este părere dumneavoastră. Se vorbește strict de reprezentanța, nu de toate service.urile.

Ideea este , că sunt service.uri care își fac treabă de ,,n" ori mai bine decât reprezentanța.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...