Sari la con╚Ťinut

Post─âri Recomandate

@SamsonS uite legat de dorinta ta de a testa un Primo de WinCE am gasit si testat pe un Emulator WinCE si ruleaza, 2 versiuni relativ apropiate.

iGO Primo 9.6.5.245577

iGO Primo 9.6.5.278914

Daca mai ai chef acum ai material de studiu. ­čśä

Pe de alta parte cand am timp poate mai arunc si eu cate un ochi.

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut un pacient cu "gratis ╚Öi bun" ├«n limba rom─ân─â at├ót de "bun" c─â proprietarul nu ╚Ötia ce s─â mai fac─â ca s─â scape de el, ├«n final s-a hot─âr├ót pe "dai un ban dar stai ├«n fa╚Ť─â" dup─â o prob─â de mirrorscreen

teaser18101401.jpg

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Pai am incercat, pe emulator , ba chiar pe un telefon cu win ce 5 si 6 si merge, numai pe MediaNav nu functioneaza. imi da eroare ca nu e versiunea compatibila cu sistemul de operare. Nici invers nu merge, adica am luat tot ce este in StorageCard4 si am pus pe win ce 5 & 6 si nici asa nu functioneaza.

Editat de SamsonS

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Eu nu am testat inca sa pun alte SW-uri pe MediaNav. 

Ce e pe MediaNav in Emulator nici asta, dar ca un kit sa fie functional pe emulator se lasa doar o harta si scos tot restul, daca te uiti in kit-urile testate pe Emulator sunt paruite la maxim (verifica ce au inauntru). Ce sa zic, sunt teste .... eu nu am foarte mult timp sa ma joc.

De asta am incercat sa gasesc o cale de mijloc si eu pe un Emulator, dar de zici ca ce merge aici pe MediaNav nu, e de sapat mai mult atunci ...­čĄö

Editat de Neek

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Creeaz─â un cont sau autentific─â-te pentru a ad─âuga un comentariu

Trebuie s─â fii membru pentru a putea l─âsa un comentariu.

Creeaz─â un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentific─â-te aici.

Autentific─â-te acum

• Navigare recent─â   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.