Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 409
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Tutorial actualizare harti MediaNav gratis cu Supermodd Eu personal am cumparat de curand un Duster din 2017 la mana a doua si am descoperit MediaNav-ul. Am fost incantat de navigatie cand am vaz

Salutare @SamsonS, Astazi am stat cam 4-5 ore pe langa masina si am testat tot ce mi-a trecut prin minte. Am inceput cu un test de protejare si instalat dboot 9.1..x , dar din pacate pe versiunea

Am actualizat Super Mod la v4.0 in special optimizat pentru compatibilitatile cu skin-uri dar si reparat cateva probleme. 4.0ª Revizie Super Mod Standard RO 4.0ª Revizia Super Mod Evolution

Posted Images

... skin Carbone sa fie ! Cum procedam ? :)   Mai ales daca sunt deblocate toate functiile din iGO Primo...  Inca ceva : pentru Windows CE exista ceva gen CCleaner care sa mai faca curatenie prin batatura ? Multumesc !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 27.03.2019 la 16:32, Neek a spus:

DCH din cate stiu sunt acceptate doar cateva stick-uri modem USB, dar nici nu am incercat. Am vreo 2 modem-uri USB.

Legat de iGO Primo iti pot arata ceva interesant:

2SsrJ.bmp

Carbone.png.7bfdc11db48dfc8d7e8b21ccf9e50537.png

 

Carbone2.png.63a2ce17b3629a15de87465da1e9ddc8.png

Aceasta este chiar navigatia MediaNav-ului pe care sa aplicat un skin Carbone si a deblocat aproape toate functiile iGO Primo.

Eu pe al meu asa il am facut si chiar imi place cum arata. De fapt nngnavi e chiar un iGO Primo.

De NextGen e deja prea mult.

 

Excelent ! Am facut un stick proaspat (Carbone) , si-a facut backup-ul, s-a instalat si functioneaza impecabil ! Accepta toate setarile, functioneaza cursiv... Prima data a durat mai mult, la intrarea in navigare, la "de acord" dar deja la a doua lansare merge normal. Nu se "ciocneste" cu Supermod 2.3. RO. Cred ca asta-i maximum ce se poate scoate din Medianav Evo 9.1.3. Multumesc prentru sprijin !

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am actualizat Super Mod la v4.0 in special optimizat pentru compatibilitatile cu skin-uri dar si reparat cateva probleme.

4.0ª Revizie Super Mod Standard RO

4.0ª Revizia Super Mod Evolution RO


4.0ª Revizie Super Mod (USB)

La fel arhiva cu foldere USB e comuna pentru toate versiunile 4.0 Standard si Evolution si acum contine doua variante de 7Ways pentru teste. Mi sa parut ca una se incarca mai rapid.

2T2hi.bmp

2T2hk.bmp

Sper sa va placa si sa lasati macar cate un feedback.

Editat de Neek
  • Like 2
  • Mulțumesc! 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DCH fiind facut pe aceeasi structura, eu cred ca 4.0 peste 2.3 nu ar fi nici o problema. Instaleaza cu incredere 4.0 peste.

Daca ai Carbone instalat nu il afecteaza, acum ca 4.0 este deja optimizat pentru el.

Lasa un feedback cum a decurs.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NEEK , merge impecabil ! Am adaugat pe stick-ul USB hartile, licentele si POI pe care le aveam deja in StorageCard4 iar iGO 8 le vede fara probleme ! La prima lansare de iGO 8 de pe stick am asteptat vreo 10 min pana sa-si dea drumul dar apoi a functionat frumos ! Multumesc !!!

  • Like 1
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...