Sari la conținut

Postări Recomandate

@MephystoEscobar

Ce Supermodd ai incercat sa instalezi? Ultimul e 4.1g.

Din cate stiu eu niciunul nu sterge totul din NNG. Oricum daca avezi patch-uit sistemul doar copiind noile harti e deajuns.

Uite cum acum se vede utilitatea Backup-ului.

Ma bucur ca ai rezolvat oricum. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 409
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Tutorial actualizare harti MediaNav gratis cu Supermodd Eu personal am cumparat de curand un Duster din 2017 la mana a doua si am descoperit MediaNav-ul. Am fost incantat de navigatie cand am vaz

Salutare @SamsonS, Astazi am stat cam 4-5 ore pe langa masina si am testat tot ce mi-a trecut prin minte. Am inceput cu un test de protejare si instalat dboot 9.1..x , dar din pacate pe versiunea

Am actualizat Super Mod la v4.0 in special optimizat pentru compatibilitatile cu skin-uri dar si reparat cateva probleme. 4.0ª Revizie Super Mod Standard RO 4.0ª Revizia Super Mod Evolution

Posted Images

Dea lungul timpului Super Mod a inceput a fi testat din ce in ce mai mult datorita si faptului acum schimbarii usoare a limbii interfetei. Dar astfel testand pe diferite unitati s-au mai descoperit ceva bug-uri. Astfel asa vestitul bootloader universal s-a dovedit ca nu e atat de universal si pe unele unitati face probleme. Prima oara am vazut pe 3 unitati MN2 ce mi-au trecut mie prin mana la care nu mi-a facut probleme mari de rulare a sistemului, dar nu a functionat pur si simplu, nu a vrut sa booteze in WinCE si pace.
Zilele trecute insa am auzit de la un alt coleg de forum, cu un MN1 de data aceasta ca bootloader-ul universal, si acum nu ii mai permitea bootarea. Ramanea blocat in bootare.
Astfel m-a facut sa refac arhivele si sa scot bootloader-ul din Super Mod intorcandu-ma un pas inapoi pentru securitatea unitatilor.
E mai bine asa si fiecare isi aplica modul de securizare adiacent dupa cum ii place.
Astfel acum am publicat versiunea Super Mod 4.1h, ce include acum 15 limbi pentru interfata: Romana, Engleza, Spaniola, Greaca, Italiana, Rusa, Turca, Portugheza, Germana, Franceza, Araba, Bosniaca, Olandeza, Poloneza si Maghiara si daca mai gasesc binevoitori ce pot traduce sau au cunostinte ce pot traduce si in alte limbi, cu mare placere am sa le introduc pentru a face acest patch cat mai universal.

Multumesc colegilor de forumuri ce au ajutat la traducere:

Super Mod 4.1h MN1 Standard

Super Mod 4.1h MN2 Evolution

Arhiva comuna pentru cele doua tipuri de unitati de mai sus ce se mentine pe USB:

Super Mod 4.1c (USB)
────────────────────────────────────────────────────
Multumiri pentru ajutor:
────────────────────────────────────────────────────
Texas - pentru traducerea in Germana
messaoudi9101984 - pentru traducerea in Araba
TonyBerisko - pentru traducerea in Bosniaca
Leichim - pentru traducerea in Olandeza
mVision - pentru traducerea in Portugheza
DawidZurek - pentru traducerea in Poloneza
Lajo - pentru traducerea in Maghiara

  • Like 1
  • Mulțumesc! 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...

Hartile iGO 2020.Q2 pentru cei interesati de actualizari:

Magnet:

link sub incidența pct.4 b din regulament

si actualizarile la Super Mod deasemeni:

Super Mod 4.1j MN1 Standard

Super Mod 4.1j MN2 Evolution

 

Editat de t0rquemada
eliminare link conținut purtător de copyright
  • Like 1
  • Mulțumesc! 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NeeK, am instalat supermode 4.1j, merge totul ok, dar acum vreau sa-mi activez camera de mansalier si nu pot intra in MiCom pentru a o activa, ai cumva o solutie pentru asta ?

Am versiunea 9.1.3 si MN2 Evolution

Editat de cristisava
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...