Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 409
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Tutorial actualizare harti MediaNav gratis cu Supermodd Eu personal am cumparat de curand un Duster din 2017 la mana a doua si am descoperit MediaNav-ul. Am fost incantat de navigatie cand am vaz

Salutare @SamsonS, Astazi am stat cam 4-5 ore pe langa masina si am testat tot ce mi-a trecut prin minte. Am inceput cu un test de protejare si instalat dboot 9.1..x , dar din pacate pe versiunea

Am actualizat Super Mod la v4.0 in special optimizat pentru compatibilitatile cu skin-uri dar si reparat cateva probleme. 4.0ª Revizie Super Mod Standard RO 4.0ª Revizia Super Mod Evolution

Posted Images

  • 3 weeks later...

Cu scuzele de rigoare dar eu nu am inteles de unde se descarca hartile

La 26.07.2019 la 21:24, sharkyslro a spus:

Salutare tuturor. Au aparut hartile Here pentru Europa pe anul 2019, pachetul Q2.

https://mega.nz/#F!1ZQ0HCAR!UJJjSKzY

sau link torent   

magnet:?xt=urn:btih:AEBB2776419E893628C01B6E9C4CE2773E2F038D

Linkul de pe cloud cere cheie

La 15.06.2019 la 22:01, AdiR a spus:

Salutare din nou! Azi mi-am facut putin timp liber sa ma ocup de medianav, am urmat pasii idicati de @Neek folosind supermod (ultima versiune publicata), mi-am pus hartile/POI/Speedcams de care aveam nevoie, apoi am dezinstalat supermod, am facut si amprenta si am constatat ca toate merg f bine. Multumesc inca o data @Neek !

Doresc sa incerc si eu insa nu stiu de unde sa iau POI,harti etc.In plus termenii sunt prea specializati pentru mine.Unul dintre interlocutori mentionate tot felul de tipuri de fisiere care imi sunt straine

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@sharkyslro intradevar link-ul de Mega cere cheie. Probabil era mai bine sa pui link-ul ce include si cheia.

@Tedin ai incercat sa dai jos cu torent (unul din cele doua de mai sus) ca e destul de mare ... vreo 6GB si e mai comod cu torentul.

Editat de Neek
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă se dorește pot pune un link de unde puteți descarca fișier cu fișier, sau folder, ma gândesc că poate nu toată lumea vrea toate hărțile și să descarce doar ce are nevoie. 

 

https://sadiqus.asuscomm.com/s/CmPXBrT3YLDCoXH

Editat de SamsonS
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.Pentru inceput o iau pas cu pas.Am o intrebare intrucat eu am si un gps de la o alta masina.Este un Navitel si am acces gratuit la harti actualizate.Deci intrebarea este daca trebuie un anumit tip de harta sau merge orice harta?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 @TedinÎți pot confirma că aceste hărți pe care le-am postat eu funcționează pe MediaNav-ul de la Dacia. Nu aș ști să-ți spun dacă hărțile de pe GPS-ul Navitel se pot folosi și pe MediaNav sau dacă hartile postate de mine sunt bune pentru GPS-ul tău Navitel. 

Editat de SamsonS
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.Era doar o intrebare fortuita.Ideea este ca nu prea ma pricep si incerc sa invat pas cu pas.

Acum 14 ore, Neek a spus:

@sharkyslro intradevar link-ul de Mega cere cheie. Probabil era mai bine sa pui link-ul ce include si cheia.

@Tedin ai incercat sa dai jos cu torent (unul din cele doua de mai sus) ca e destul de mare ... vreo 6GB si e mai comod cu torentul.

Am dat jos torent.Acum o sa o iau pas cu pas pana invat.O sa recistesc prima postare @sharkyslro si voi incerca in prima instanta sa instalez doar Grecia si Tucia care ma intereseaza

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...