Sari la conținut

Postări Recomandate

Deci sa inteleg ca pozele din acest topic cu hartile Q2.2018 nu sunt de la un update oficial.. Si eu vreau sa incerc update-ul la cateva harti care ma intereseaza mai mult si o sa ma ghidez dupa tutorialele de aici. Multumesc!

Editat de andrei_s
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 409
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Tutorial actualizare harti MediaNav gratis cu Supermodd Eu personal am cumparat de curand un Duster din 2017 la mana a doua si am descoperit MediaNav-ul. Am fost incantat de navigatie cand am vaz

Salutare @SamsonS, Astazi am stat cam 4-5 ore pe langa masina si am testat tot ce mi-a trecut prin minte. Am inceput cu un test de protejare si instalat dboot 9.1..x , dar din pacate pe versiunea

Am actualizat Super Mod la v4.0 in special optimizat pentru compatibilitatile cu skin-uri dar si reparat cateva probleme. 4.0ª Revizie Super Mod Standard RO 4.0ª Revizia Super Mod Evolution

Posted Images

Nicidecum @andrei_s nu sunt oficiale "Naviextras". Cele de aici sunt oficiale HERE ori TOM TOM pe care si cei de la Naviextras le folosesc si ei dar nu stiu de ce misca asa greu cu versiunile.

Mai asteapta un pic ca am gasit un bug in versiunea asta de Supermodd si am modificat varianta Evolution numai acum unde pot face teste.

Acum lucrez sa o personalizez si in limba romana astfel sa fie cat mai prietenoasa.

Vreau sa o si testez un pic pe masina mea sa fiu sigut ca nu se agata pe undeva dupa traducere. ?

Editat de Neek
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@SamsonS, @andrei_s azi am facut testul de instalare si rasfoire si a mers EXCELENT.

Am scos versiunea 2.2 in Romana si Engleza pentru fiecare dupa preferinte.

2.2ª Revision Supermodd Evolution EN

2.2ª Revizia Supermodd Evolution RO

Pentru cei ce au avut vechea versiune instalata trebuie refacut continutul Synctool ORIGINAL conform versiunii sale, dezinstalat Supermodd-ul vechi si apoi instalat cel nou.
 

  • Like 2
  • Mulțumesc! 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uitati gandidu-ma ca nu toti au versiunea Evolution am modificat si Supermodd-ul pentru Standard in acelasi mod ca la Evolution.

Avand in vedere ca tot ce am schimbat la Evolution a functionat perfect cred ca si la Standard va fi la fel. Din pacate nu am unde il testa

 

2.2ª Revision Supermodd Standard RO

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut @Neek, din păcate eu nu am salvat folderul cu synctool original. Mai pot face ceva în cazul ăsta? E compatibile de la orice MediaNav cu aceeași versiune de firmware sau... Momentan am rămas la 8.0.5, căci nu am reușit sa fac o amprenta. Îmi tot blochează MediaNav ul în momentul în care încerc sa fac amprentă. 

Editat de SamsonS
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salve @SamsonS

Nu e nici o problema.

Daca ai inca 8.0.5 iti pun mai jos continutul folderului Synctool ORIGINAL de la 8.0.5. Iei tot continutul cu TTCMD si il pui inauntru la folderul Storage Card4\NNG\Synctool  ce acum ar contine doar un folder Sin. Pe acesta nu il stergi, adaugi ce ti-am dat eu.

Synctool ORIGINAL.jpg

Evolution 8.0.5 Synctool ORIGINAL

Dezinstalezi apoi Supermodd-ul vechi si instalezi apoi pe cel nou.

La final incerci amprentarea si ai sa vezi ca acum functioneaza chiar si cu Supermodd-ul instalat. Oricum la un eventual upgrade de versiune eu nu recomand al face cu Supermodd-ul instalat.

Cine nu are continutul Syctool ORIGINAL sa vorbeasca si il gasim noi.

Editat de Neek
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...