Sari la conținut

Postări Recomandate

Hristos a înviat! Sărbători fericite tuturor alături de cei dragi. Și fie ca Lumina Sfântă a Învierii Domnului să vă aducă bucurii în casă și în suflete. Pe. Neacșu Marian

  • Like 1
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 41
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu numai temp.ext.influenteaza S/S.Si starea bateriei.Un exemplu..Am circulat prin oras 2 zile in care nu a intrat S/S.A treia zi am facut un drum extraurban unde S/S si.a facut simtita prezenta.

Salutare tuturor. Astăzi am pus folie pe măgăruș.

Posted Images

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor. Am schimbat gențile și gumele ,gențile sunt de tablă model vechi iar gumele de vara barum model 5 hm. Foarte silențioase dar am constatat că fața de Conti cross a crescut puțin consumul sau poate mi sa părut mie. O seară bună tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, Marian30 a spus:

Salutare tuturor. Am schimbat gențile și gumele ,gențile sunt de tablă model vechi iar gumele de vara barum model 5 hm. Foarte silențioase dar am constatat că fața de Conti cross a crescut puțin consumul sau poate mi sa părut mie. O seară bună tuturor.

JÁNTĂ, jante, s. f. Partea exterioară periferică a unei roți de autovehicul, de bicicletă etc., construită astfel încât să permită montarea pe roată a unui pneu.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...