Sari la conținut

Postări Recomandate

Da așa este. Dar cel mai important e să fim sănătoși și să ne bucurăm de Dăstărică. Aici la Tg Mureș a nins mult și abia aștept să mă externez să văd cum se descurcă Dăstărică. Să ai o zi frumoasă.

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 hours ago, Marian30 said:

Da așa este. Dar cel mai important e să fim sănătoși și să ne bucurăm de Dăstărică. Aici la Tg Mureș a nins mult și abia aștept să mă externez să văd cum se descurcă Dăstărică. Să ai o zi frumoasă.

Salut, focuseaza-te pe sanatate. Eu in locul tau in loc sa pierd timpul pe saitul asta culegeam informatii de nutritie , vegetarism, retete, miscare  ca pana la urma majoritatea lucrurilor se traduc in bani insa sanatatea nu. Sa fii sanatos iti ureZ

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumesc  pt urări mâine mă externez. Vă mulțumesc pt sfaturi chiar am ținut cont de ele. Nu o să mai pun gpl pe Dăstărică. Se mulează perfect pe nevoile mele iar consumul este ok mai ales în modul eco. Să aveți sărbători fericite alături de cei dragi. Și bucurațiva de Dăstărică

• Like 1
  • Mulțumesc! 2

Partajează acest post

Link spre post

La mulți ani! Tuturor alături de cei dragi și îndeplinirea tuturor dorințelor. Fam Pr Neacșu Marian

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.