Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca adresezi a nu stiu cata oara intrebarea asta obositoare si cred ca ai primit n raspunsuri dar tot insisti. Ce fel de raspuns doresti, cel elegant si coafat sau cel sincer? Daca e prima

Măi Mariane,nu prea faci diferente intre multe chestii dar eu nu te.am facut prost sau(nu s.au)  alte apelative..Daca am aruncat cate.o pastilă am zis sa descretim fruntile..Asa si despre bucuresteni

Posted Images

Acum 8 ore, Marian30 a spus:

Salutare tuturor. Am ajuns la aproape 6000 de km acum sunt în Tg Mureș trebuie să-mi pun un stend la inimă.

Mariane, off, mama ei de treaba, si aici ai gresit cuvantul, e cu t la urma nu cu d :)

Curaj, e o procedura simpla??  Sa ne dai vesti bune despre Dăstărică al tau, restul sunt fleacuri..?

 

Editat de Stef13
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu unul care sustine folosirea corecta a limbii romane atunci cand comunicam dar inainte de toate hai sa fim oameni si hai sa avem bun simt. Chiar nu e locul nici momentul sa fii un "Nazi Grammar".

Mariane, capul sus si multa sanatate!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, Kidu said:

Sunt si eu unul care sustine folosirea corecta a limbii romane atunci cand comunicam dar inainte de toate hai sa fim oameni si hai sa avem bun simt. Chiar nu e locul nici momentul sa fii un "Nazi Grammar".

Mariane, capul sus si multa sanatate!

Sanatate si insanatosire grabnica !

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pff,cam tanar..Si eu iau buline de tensiune de 5 ani..Nu.s mai "breaz".Eu sunt preventiv si impreuna cu ai mei fac si eu un loc (etaj) la Ghencea3..Bucurestenii stiu ce zic..

Hai sa fim sanatosi cu totii!?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...