Sari la conținut

Postări Recomandate

Acum 7 ore, Kidu a spus:

He, he! E bine sa fii preot in Romania de astazi. Mai un pomelnic, mai un kil de lubenita si uite asa s-a facut de un Duster. :)

Frate pun de 10 ani lubeniță. Muncesc de îmi sar capacele, numai eu știu cât de greu este să muncești 5 ha de lubeniță. Iar de pe urma preoției doar să trăiești. Nu ști ce sal mic avem. Dacă nu aveam pămînt la țară nu aveam bani pentru Duster.

Acum 5 ore, Stef13 a spus:

Frumoasa masina, frumos si harbuzu' de pe gard.

Nu ai gresit alegand acest motor.

Mulțumesc frumos. Sper să fie bun motorul. Am muncit de mi-au sărit capacele. Am 4 ha. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 129
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca adresezi a nu stiu cata oara intrebarea asta obositoare si cred ca ai primit n raspunsuri dar tot insisti. Ce fel de raspuns doresti, cel elegant si coafat sau cel sincer? Daca e prima

Măi Mariane,nu prea faci diferente intre multe chestii dar eu nu te.am facut prost sau(nu s.au)  alte apelative..Daca am aruncat cate.o pastilă am zis sa descretim fruntile..Asa si despre bucuresteni

Posted Images

3 hours ago, Marian30 said:

Frate pun de 10 ani lubeniță. Muncesc de îmi sar capacele, numai eu știu cât de greu este să muncești 5 ha de lubeniță. Iar de pe urma preoției doar să trăiești. Nu ști ce sal mic avem. Dacă nu aveam pămînt la țară nu aveam bani pentru Duster.

Mulțumesc frumos. Sper să fie bun motorul. Am muncit de mi-au sărit capacele. Am 4 ha. 

Lasa, nu pune la inima. Invidia. Sa-ti traiasca masina si sa va bucurati multi km de ea.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Stai liniștit nu mă supăr, doar că s-a generalizat cum că preoții facem bani de pe urma bisericii. Unii da. Dar eu nu mă număr printre ei, ba din contră am dus bani de acasă că să fac câte ce la biserică. Am să revin cu imagini de la biserică să vedeți ce am făcut. O seară bună tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simpatic chiar..

Baga o rugaminte la @dusteradmin sa-ti mute jurnalul la "Dusterul meu". Reactioneaza greu dar, daca insisti, te aude.

Eu te sustin cu tot ce-am gasit mai mare pe tarlaua lu' socru-miu

11m7rkm.jpg

Lista ramane deschisa :)

Editat de Stef13
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

? Sunteți haioși. Am lubeniță de 30 kg. Aceea din poză era mică. Am altele mult m-ai mari. Am să plec în concediu. Am să revin cu detalii și imagini. O zi buna tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...