Sari la conținut

Postări Recomandate

Măi fraților nu stau să intru în detalii. Doar am spus că nu se compară, am zis 7/8 litri deoarece americanii au asemenea motoare. Scuze că nu vin cu detalii exacte cum vreți voi. Eu am spus ceea ce simt nu trebuie să vin cu detalii exacte a mașinii respective. Am să încerc să vin cu detalii exacte așa cum vreți voi. O zi bună tuturor.

acum 1 oră, Mak a spus:

Eeee,Caracal😂

Sunt cam prost nu. Scuze dacă nu mă ridic la nivelul vostru de cultură auto. Mulțumesc. Să aveți o zi bună. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 129
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca adresezi a nu stiu cata oara intrebarea asta obositoare si cred ca ai primit n raspunsuri dar tot insisti. Ce fel de raspuns doresti, cel elegant si coafat sau cel sincer? Daca e prima

Măi Mariane,nu prea faci diferente intre multe chestii dar eu nu te.am facut prost sau(nu s.au)  alte apelative..Daca am aruncat cate.o pastilă am zis sa descretim fruntile..Asa si despre bucuresteni

Posted Images

acum 1 oră, Mak a spus:

Eeee,Caracal😂

Nu cred ca ar trebui sa faci o asemenea remarca. Asa cum a spus aseară CTP "Exista un Caracal in fiecare oraș și sat din Romania".

Oricine poate greși. Totuși, eu mi-am dorit dintotdeauna ca pe forumuri să se scrie informații cât mai corecte și exacte pentru că oamenii intră de obicei pentru a afla informațiile de care au nevoie. Vedeți bine ce rău este când se bat câmpii asa cum se întâmpla pe aproape  toate televiziunile zilele astea...

  • Like 1
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum 1 oră, Marian30 a spus:

 

Sunt cam prost nu. Scuze dacă nu mă ridic la nivelul vostru de cultură auto. Mulțumesc. Să aveți o zi bună. 

Măi Mariane,nu prea faci diferente intre multe chestii dar eu nu te.am facut prost sau(nu s.au)  alte apelative..Daca am aruncat cate.o pastilă am zis sa descretim fruntile..Asa si despre bucuresteni se pot spune vrute si nevrute..Nu o mai lua personal.

  • Like 3
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai colegi, iarasi il scoatem pe Marian calul de bataie la capitolul caterinca?
Mariane, pe de alta parte si eu am zambit cand am citit "escalante", nu trebuie sa te superi din orice fleac.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Scuze băieți. Dar după o zi de condus și obosit... Știți bine că nu țin supărare. Doar că simt nevoia să vb și eu cu voi să vă împărtășesc experiența cu măgărușul. O zi bună tuturor

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Legat de navigație băieții de la service mi-au spus că actualizarea se plătește. E adevărat? Sau se face gratuit de DACIA. O seară bună tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Actualizarea de sistem(de ex de la 1.0.13.1 la 1.0.13.2) e gratis și o poți face acasă.

Actualizarea de hărți e gratuită doar în 90 de zile de la primul fix gps - scrie și în manual și se știe/am mai scris asta din 2013 încoace

Actualizarea hărților după 90zile e pe bani 49euro RO,  119euro Europa de Est

  • Like 1
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...