Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca adresezi a nu stiu cata oara intrebarea asta obositoare si cred ca ai primit n raspunsuri dar tot insisti. Ce fel de raspuns doresti, cel elegant si coafat sau cel sincer? Daca e prima

Măi Mariane,nu prea faci diferente intre multe chestii dar eu nu te.am facut prost sau(nu s.au)  alte apelative..Daca am aruncat cate.o pastilă am zis sa descretim fruntile..Asa si despre bucuresteni

Posted Images

Astăzi am făcut câteva sute de km . M-ai exact am ajuns la 450 de km mixtul a ieșit 7. La 100 la oră în a 6 a avea consum de 5.8, 6. Să-l vedem după rodaj cum se comportă. O seară bună tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mariane, eu am spus-o sub forma de gluma sa mai destind atmosfera ca prea stresat erai din cauza motorizarii. Daca tu crezi ca te-am ofensat, imi fac mea culpa.
Foarte bine ca muncesti, asta trebuie sa faca toata lumea.

Sa te bucuri de Duster multi kilometri si multi ani de acum incolo!

Editat de Kidu
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Kidu a spus:

Mariane, eu am spus-o sub forma de gluma sa mai destind atmosfera ca prea stresat erai din cauza motorizarii. Daca tu crezi ca te-am ofensat, imi fac mea culpa.
Foarte bine ca muncesti, asta trebuie sa faca toata lumea.

Sa te bucuri de Duster multi kilometri si multi ani de acum incolo!

Mulțumesc pentru urări. Stai liniștit că nu m-am supărat, dar m-ai sunt alții care chiar cred că așa este. Am pățit-o acum când am luat mașina, enoriașii au zis că am luat-o pe banii bisericii. Dar nu știu că am rată și plătesc de-mi vine rău. Asta e, încă o dată stai liniștit nu m-am supărat. O zi buna tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...