Sari la conținut

Service-uri de evitat in Brasov


Postări Recomandate

Service - Euro-motor reprezentanti Renault Dacia Nissan la Brasov,aflat pe Calea Bucuresti 132.
Deci pentru cei care sunt din Brasov si aveti probleme sau doriti sa va montati ceva pe masina,va dau un sfat prietenesc,evitati acest service!In special angajatul de la primul elevator,cel din partea stanga cum se intra in hala.Comenteaza aiurea,nu-i convine ca-i dai de munca,monteaza piesele  fara sa te intrebe de-a-n pu-ea in bataie de joc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la ei sa-ti monteze un carlig de remorca pe masina si pe urma discutam cum ti-au montat instalatia electrica la ei! ;)

PS:De exemplu la cine a-ti mai vazut firul prizei tras peste carlig?Doar atat ca nu am mai facut foto si la restul .Apropo de stricaciuni,mi-a belit si o janta,probabil a tranti-o peste ceva.

31318118_2044753098888205_1869183811762257920_n.jpg

Editat de 22DCI
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Daca mergem singur il puneam pe mascariciul ala sa lase jos masina si plecam,dar am fost cu fiumeu si nu am vrut sa fac scandal sa-l supar.Apropo si de aia de la intrarea in Ghimbav...am fost luna trecuta cu problema vopselei crapate pe plafon si m-au pasat de la unul la altul,adica ala ce e cu garantiile m-a trimis la vopsitorie ca cica are RAR-ul pe cap,iar ala de la vopsitorie m-a trimis inapoi!ideea era ca cica sa vin in alta zi!!! Deci astia de la Dacia sunt sapati de fapt de reprezentantele lor de cacat,infine voi rezolva problema la macaronari.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca-i mai comod de protestat pe forum, dar ar fi fost mai bine daca scriai si la Vocea Clientului Dacia, asta ca sa nu te certi cu aia din service :) Plus ca daca ai venit cu programare, eu stiu ca nu prea are nimeni curajul sa te amane pentru alta zi.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...
La 15.05.2018 la 9:38, 22DCI a spus:

Mergi la ei sa-ti monteze un carlig de remorca pe masina si pe urma discutam cum ti-au montat instalatia electrica la ei! ;)

PS:De exemplu la cine a-ti mai vazut firul prizei tras peste carlig?Doar atat ca nu am mai facut foto si la restul .Apropo de stricaciuni,mi-a belit si o janta,probabil a tranti-o peste ceva.

31318118_2044753098888205_1869183811762257920_n.jpg

Și eu am pățit același lucru. Și nu au strâns nici șuruburile de la priză. Nu am mai trecut pe acolo de 5 ani!! 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...