Sari la conținut

Postări Recomandate

se aprind martorii respectivi dupa ce rulez cateva minute si imi scade si puterea mototului.dispar prin resetare dar apoi se aprind iarasi

2018-03-21-PHOTO-00000038.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E Alte defecțiuni electrice + ESP și se aprind tocmai pentru că motorul merge prost deci ESP-ul nu mai poate lucra corect - poate fi și din cauza unei baterii descărcate

Alte detalii? motorizare, an (îmi lipsește globul de cristal)

Partajează acest post

Link spre post

este 1,5 dci din 2015 4 x 4,si se aprind numai in afara localitatii cand merg cu viteza mai mare,in oras nu se aprinde

Partajează acest post

Link spre post

Aia nu e ștergere, în funcție de ce aveai pe acolo ai făcut,probabil, varză intervalul de revizie memorat în injecție.

O vizită la reprezentanță ? mașina cred că e încă în garanție

Partajează acest post

Link spre post

Salut Serban.

Cum ai rezolvat problema? Care a fost verdictul?

Exact aceasta problema o am si eu, si nu stiu cum sa ii dau de cap.

Am fost la reprezentanta si au zis ca ei nu gasesc nimic (intr-adevar cand am fost la ei, nu era aprinsa ceasta eroare), Au sters toate codurile de eroare.

IMG_20181104_180053.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• evomag.ro%20

• Topicuri

• Reclame auto

epiesa.ro

• Postări

• Exact..s.ar putea ca pachetul sa nu ajunga la adresa ci la posta vamala.Mai exista varianta ca vanzatorul sa declare o alta suma pe colet.
    • Salutare!   Scuze ca nu am prezentat al meu Duster pana acum. Se numeste: Tanin. Promit ca postez poze cat mai curand posibil. An fabricatie: 2010 Motor: 1.6 cu GPL Kilometraj: cca 130 000 Luata de noua din Romania, de fostul proprietar Dumnealui  mi-a spus ca la acea vreme era varianta full, fara tapiterie piele- nu a dorit piele si nici eu nu ma dau in vant dupa aista optiune. Scut motor avea. Am mai adaugat scuturi la diferential si rezervor. I-am luat sosoni noi: Maxxis AT 771- All Terrain/ All Seasson. L-am dotat cu cotiera si huse scaune, bare porbagaj si cutie portbagaj.   Masina merge bine, sunt multumit de ea. La verificare in service totul e in regula, dpdv mecanic/ tehnic. Am insa o pocnitura, uneori, la plecarea lenta de pe loc, in fata sau in spate, pe sub masina. Ce sa fie oare? Spatele il am mai jos, datorita buteliei GPL. Ce optiuni as avea sa ridic doar spatele, pentru a echilibra masina-  sau sa fie spatele putin mai sus?            
    • Salut. Vorbeam in general domnul meu.
    • Transportul ramane 200 lei pana la maxim patru seturi comandate dupa care creste din nou. Ideal ar fi sa ne strangem patru doritori .... Si trebuie luat in calcul ca este posibil sa se plateasca si taxe vamale
  • Creează nouă...