Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare.

Desigur, am adaugat.

Multumesc frumos pentru instiintare.

Am rugamintea ca oricine vede neregularitati pe forum sa foloseasca functionalitatea de raportare.

De asemenea, daca vedeti lucruri care pot fi imbunatatite (de exemplu observ ca se tot discuta despre programul rabla si ma gandeam sa creez o sectiune special pentru acest topic), va rog contactati-ma printr-un simplu mesaj privat pe forum. Este interesul meu si al nostru sa reusim sa facem acest forum cat mai accesibil pentru utilizatorii constanti cat si pentru cei care doar ne viziteaza asa ca va rog nu ezitati sa imi scrieti.

Pe aceasta cale, doresc sa multumesc si membrilor activi care sunt "pe faza" si raporteaza de multe ori continutul inadecvat (spam, limbaj licentios etc.).

Datorita voua, acest forum este un loc mai bun.

"Administratia" NU mai este in silenzio stampa si voi incerca sa raspund cat mai rapid tuturor solicitarilor voastre.

Daca nu reusesc in cateva ore, cu siguranta raspund in maxim cateva zile, asta in caz ca nu sunt absolut deloc "prin preajma" in perioada respectivei solicitari.

Cu mult respect.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marea problema ca se posteaza aiurea oriunde.Adica in sectiunea cu prezentarea masinii se incepe topic despre becuri..un ex...Sunt multe astfel de topicuri..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact.

Asta am observat si eu, de aceea se ajunge ca un topic sa aiba zeci de pagini.

Asta ne afecteaza pe multe planuri, in primul rand mixand toata informatia si creand o confuzie totala in sidebar-ul din partea dreapta unde vezi un titlu de topic pe un subiect anume cu un reply care nu are nici o treaba cu titlul topicului. Asta ca sa nu mai zic despre cat de rau ne afecteaza din punct de vedere SEO faptul ca nu se creaza cate un topic pentru fiecare subiect ceea ce, daca ar fi respectat, le-ar permite multor noi utilizatori sa ne gaseasca forumul si sa devina parte din el (de exemplu exact ce am spus in mesajul anterior, cu discutia despre programul Rabla).

Probabil ca prima masura care se poate lua este ca oricine vede asemenea lucruri sa recomande utilizatorului sa deschida un nou topic in sectiunea potrivita. Si am vazut persoane care au facut asa ceva si apreciez foarte mult.

Incerc insa sa ma gandesc si la alte modalitati.

Poate creare de noi sectiuni pe diferite subiecte care momentan lipsesc si pe care daca oamenii le-ar vedea in prima pagina, in partea continului principal (pe mijloc), poate l-ar accesa. Poate chiar inchiderea unor vechi topicuri in care deja sa schimbat directia discutiei, incurajand astfel oamenii sa creeze noi topicuri.

Daca mai aveti si voi alte idei, propuneri de nume noi de sectiuni si topicuri, orice propunere este binevenita.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, dust3radmin a spus:

Exact.

Asta am observat si eu, de aceea se ajunge ca un topic sa aiba zeci de pagini.

Asta ne afecteaza pe multe planuri, in primul rand mixand toata informatia si creand o confuzie totala in sidebar-ul din partea dreapta unde vezi un titlu de topic pe un subiect anume cu un reply care nu are nici o treaba cu titlul topicului. Asta ca sa nu mai zic despre cat de rau ne afecteaza din punct de vedere SEO faptul ca nu se creaza cate un topic pentru fiecare subiect ceea ce, daca ar fi respectat, le-ar permite multor noi utilizatori sa ne gaseasca forumul si sa devina parte din el (de exemplu exact ce am spus in mesajul anterior, cu discutia despre programul Rabla).

Probabil ca prima masura care se poate lua este ca oricine vede asemenea lucruri sa recomande utilizatorului sa deschida un nou topic in sectiunea potrivita. Si am vazut persoane care au facut asa ceva si apreciez foarte mult.

Incerc insa sa ma gandesc si la alte modalitati.

Poate creare de noi sectiuni pe diferite subiecte care momentan lipsesc si pe care daca oamenii le-ar vedea in prima pagina, in partea continului principal (pe mijloc), poate l-ar accesa. Poate chiar inchiderea unor vechi topicuri in care deja sa schimbat directia discutiei, incurajand astfel oamenii sa creeze noi topicuri.

Daca mai aveti si voi alte idei, propuneri de nume noi de sectiuni si topicuri, orice propunere este binevenita.

Salutare. Îmi cer mii de scuze și eu trebuie să recunosc că am greșit pe aici dar v-am spus nu prea mă pricep așa bine. Am deschis un topic nou,, Dusteristi din Caracal,, și din greșeală am deschis două vă rog să ștergeți unul din ele căci eu nu știu cum. Vă mulțumesc pentru înțelegere.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...