Sari la conținut

duster 2 computerul de bord se blocheaza


Postări Recomandate

Am fost si eu La Autohause Germania, a venit seful si inginerul au pus pe tester si nimic si au zis k nu au m.ai auzit. Prestige 1.5 4×4. 

Bogdan butonul ala in sus care ti s.a blocat face toata treaba. Va convine sa vi se reseteze mereu datele, eu sunt cu nervii la pamant. 

Dar ma duc in fiecare saptamana pana se vor lua masuri.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 209
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Vlade, aruncă te rog gunoiul ăla la mine-n curte 

Eh, gunoi... nici pe departe! Bine ca nu sunt alte probleme mai mari. Eu unul o consider best buy la banii astia, mai ales ca e fabricata la noi in tara. M-am uitat si la alte masini inainte

Nu va fi rechemare. Recall-urile se fac doar cand e amenintata siguranta. Vor remedia problema la prima intrare in service (daca se va rezolva doar din software) sau doar in urma reclamatiei clientulu

Posted Images

Mergeti va.rog toti pe capul lor...

Toate au aceasta problema. Nu e normal sa dai 20 de mii si sa ti se reseteze mereu toate cele!!!!!!!!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten a mers cu mine si a vrut sa vada consumul mediu, dar de unde k apasa degeaba pe buton.

A fost de toata jena. Mi.e rusine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 1.5 EDC nu s-a blocat  pana acum. Am facut numai 300 km. In curand am de facut un drum mai lung, in jur de 900 km si ma voi convinge.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...