Sari la conținut

duster 2 computerul de bord se blocheaza


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 209
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Vlade, aruncă te rog gunoiul ăla la mine-n curte 

Eh, gunoi... nici pe departe! Bine ca nu sunt alte probleme mai mari. Eu unul o consider best buy la banii astia, mai ales ca e fabricata la noi in tara. M-am uitat si la alte masini inainte

Nu va fi rechemare. Recall-urile se fac doar cand e amenintata siguranta. Vor remedia problema la prima intrare in service (daca se va rezolva doar din software) sau doar in urma reclamatiei clientulu

Posted Images

A rezolvat careva problema??va rog sa.mi spuneti si mie , m.a innebunit, are doar 1 luna si un pic si se blocheaza din ce in ce m.ai des

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Până rezolva Dacia, va sugerez să luați o husa de volan gen parasolar din folie aluminiu dar pentru volan. E rotunda cu fata de pe verso pe jumătate și costă la Auchan de exemplu 5 lei. Cat sta in soare va proteja volanul de supraîncălzire. Eu știam in februarie de blocarea tb și am observat că se blochează la supraîncălzire, și de atunci nu am mai avut probleme. Așteptăm Dacia sa rezolve

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau mai bine ii lasi geamurile un pic deschise sa se faca curent si ii pui si niste pungi cu gheata pe bord sa nu o doara capu'. :))

Obisnuieste-te cu ideea ca ti-ai luat un coteţ ieftin dar NOU. "Ghinion". :))

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Masina are 5100 km nici o problema  cu blocatul CB, doar o singura data sa blocat butonul sageata sus , computerul si celalalt buton mergeau perfect, 

1.5 DCI Prestige 4x4 ridicata de la dealer pe 29 martie 2018,

succes, la rezolvare.

Referitor la colegul cu acea negritura care zicea ca ii curge uleiul eu am scut si tot scutul e dat cu acea mazga , verificat ulei saptamanal si e la fel ca in prima zi.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...