Sari la conținut

discuri spate duster


Postări Recomandate

mai fratilor,

sunt super tare cei de la nemti,

:lol:

clipul este facut meserias,

este roata fata facuta sa para ca fiind din spate,

foarte tare,

dupa ce se termina cadrul cu roata din fata apare imediat spatele,

reclama este sufletul comertului :D

m-am facut de ras :lol:

Nu, dragul meu, nu este nici o imagine facuta ca sa te-ameteasca si in prezentarea Dusterului (fisa tehnica spune ca pe spate sunt tamburi).

Este doar fotografia rotii stanga fata, care (dupa cum spun eu) are spilele pe invers fata de partea dreapta.

Correct. :D

 

dragii mei, acea fotografie este facuta de mine dupa un clip de prezentare,

acea fotografie nu exista in realitate, in acea reclama, am dat stop pe clip si am copiat apoi imaginea cu print screen.

daca urmaresti clipul lor comercial esti tentat sa crezi ca spatele are discuri,

daca m-am facut inteles, daca nu, nu

aveti dreptate :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 16
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Interesant insa sunteti constienti ca un astfel de subansamblu trebuie omologat cu atat mai mult cu cat este vorba de sistemul de franare? In rest va dau dreptate, foarte enervant sistemul asta cu tam

Gasesti topicuri pentru multe din intrebarile tale..despre huse,cotiera,carlig..

Deci s-a demonstrat ca toti au nimerit... braila :mrgreen: si pe tanti Elvira.Mai domnu' Soare de ce ne faci sa ne racim "tastatura" cu probleme false. Sunt si asa destule piste false prin unele topicuri.Hai noroc si sa ne vedem la...Villa ....Papusa din Rucar pe 4 iunie bineinteles cu cei ce au confirmat participarea. ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 years later...

Au fost discutii insa nu imi amintesc sa fi vazut vreun rezultat concret. Intrebare - in afara de aspect, sincer crezi ca ai castiga ceva? Mai ales ca nu ar fi un lucru tocmai usor (asa... ca exercitiu bugetar...).

Editat de Killer82
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 year later...

Cei de la MadLexxCars din Sankt Petersburg au facut niste placi pe care se monteaza etrierele

https://madlexxcars.ru/madlexxcars_mlc_dstr4x4

https://www.drive2.com/o/b/493789298718409445/

Din pacate mi-au scris ca vand numai in Rusia ?

Eu vreau sa imi schimb tamburii cu discuri pentru ca s-au umplut cu mizerie/noroi si s-au blocat sistemele de autoreglaj. Autoreglaj e limitat si trebuie desfacut pentru verificat/curatat periodic. La discuri e mult mai simplu de intretinut.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant insa sunteti constienti ca un astfel de subansamblu trebuie omologat cu atat mai mult cu cat este vorba de sistemul de franare? In rest va dau dreptate, foarte enervant sistemul asta cu tamburi si mult mai pretentios la intretinere.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Nu am gasit un topic in care sa postez.

Care sunt recomandarile pe care le aveti in ceea ce priveste imbunatatirea Dusterului?
Eu le am asa:

1. Huse scaune

2. Cotiera din fabrica a venit prea inalta. Acum e montata mai jos si numai bine, pot sa schimb usor vitezele fara sa iau mana de pe cotiera. 

3. Husa volan

4. Folie faruri (vreau sa nu se matuiasca repede). E recomandata?

5. Senzor parcare

6. Stergatoare mai mari. Gasesc? 

7. Cum vin se pare scaunul soferului? Pe mine ma doare spatele de la el, chiar rau!! Cum conduc alta masina o saptamana, imi revin. 

8. Carlig remorcare nu are 

 

Editat de Ciprian1503
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...