Sari la conținut

Duster 1.2 tce 125 Cp confort


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 94
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Revin cu o părere despre Duster. Wow!!!!. Am mers cu el la un drum spre București să îi fac test drive la viteza și mi-a plăcut.La întoarcere am dat de un trafic oprit complet datorita unui accident î

@dragosb, cred ca @dancolt79 stie foarte bine ca 1.2 Tce nu are DPF (cred ca are EGR, dar s-ar putea sa ma insel, nu sunt de specialitate). @dancolt79 se referea la faptul ca nu a ales diesel-ul

A ajuns in sfârșit. Mâine scriu câteva impresii. După rodaj un review-uri sper eu lămuritor pt cei ce caută informații despre el.

Posted Images

  • 2 weeks later...

am fost la dealer de am schimbat pe garanție tabloul de bord și volanul in problema descrisă în video, iar că efect secundar acum încălzește de nu pot ține mâna la aerator. E de bine?????

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-au miscat bine cu reparatia defectului de la computerul de bord. In alta ordine de idei masina este fabricata in 2017 cum scrie la profil sau 2018? Am vazut prezentarile masinii pe youtube, foarte folositoare sa o stapaniti sanatosi.

Editat de xxfiles
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@xxfiles Vă salut. Încă nu am confirmarea că defectul a fost reparat. Încă nu am apucat sa recreez condițiile în care acesta se manifesta. (Zăpadă,timp) . Am vorbit via internet cu cineva care se recomanda că făcând parte din comisia care analizează cazul și acesta spunea că a mai schimbat cuiva volan comanda rotativa plus tablou de bord fara rezultat. O sa vad daca la mine a avut sau nu rezultat. Mulțumesc pentru urare și pentru apreciere

Editat de dancolt79
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum ziceam de la-nceput, e din soft dom'le, nu are legatura cu vremea, cel mult cu vremurile. Problema e minora, o sa se rezolve dar dureaza pana se hotarasc cine suporta costurile. Aitistii asistati social de la Continental Sibiu ar trebui..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...