Sari la conținut

Postări Recomandate

Motorul asta nou de pe acum e praf cu doar 115 cp...zicea unu pe aici pe forum ca a testat el sau nu stiu cine prin ce garaj si cica cel vechi e mai tare ca are 119.5 cp ! :))

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Flaviu Eu daca as renunta la o optiune doar pentru ca masina sa vina mai repede cu 2-3 luni as zice ca nu mi-am dorit cu adevarat acea optiune. O masina nu este ceva ce cumperi in fiecare an. Pe de alta parte la varianta Prestige nu as alege nimic din lista de optionale. Dar stii cum se spune: gusturile nu se discuta...doar se comenteaza.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

O întrebare? Când au de gând cei de la Dacia să echipeze un 4x4 cu cutie automată?....Se poate răspunde ?...Sau încerc la cei de la Dacia.????....am un Duster 1,5 cdi, 4x4, confort, mai 2018 achiziționat, sunt mulțumit de el sincer....mai vreau unul 4x4 cu cutie automată!

Partajează acest post

Link spre post

Buna intrebare! Subscriu la dorinta ta, imi doresc si eu ceva la fel.

Partajează acest post

Link spre post

Azi am primit confirmarea comenzii si termenul de livrare pe 10 august pentru Prestige EDC. Sunt foarte multumit de termen. Masina comandata si avans platit pe 23 mai 2018.

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Dragi iubitori de Duster,in achizitie,

Ieri am primit informatia ca multiview camera nu e disponibila pe stoc si ca e posibil sa nu vina pana la sfarsitul anului...eu am renuntat la aceasta optiune pt a mi se livra pana la sfarsitul lui iulie.Mi s.a transmis ca ei amana cu cate o luna si tot asa in speranta ca vor primi pe stoc,dar cel mai probabil nu vor primi de curand.Daca aveti dubii,discutati telefonic la vocea clientului si nu prin email.Raspunsurile vin mult mai repede decat emailurile.Astept akm sa vad cat se tin de cuvant.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta