Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Azi am primit vestea că mașina este în curtea dealer-ului, am plătit-o și joi / vineri o să o pot ridica.

Termenul de livrare inițial era 10 august.

Varianta 1.5dci EDC Prestige orange.

  • Like 3
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astăzi am fost anunțat ca pot ridica mașina ( aveam termen de ieșire din fabrica 18.07.2018 ).

Revin cu poze , impresii și detalii despre rodaj .

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Detin un Prestige culoare Blue Cosmos si am observat ca inelele senzorilor de parcare de la extremitatile barei de spate nu sunt vopsite in culoarea caroseriei, ca  in cazul  culorilor mai deschise, de exemplu Orange Atacama.  In concluzie nu toate masinile cu senzori de parcare din dotarea standard au senzorii vopsiti. De ce oare?

A! ... si mi se blocheaza si se reseteaza computerul de bord la apasarea tastelor de pe volan de derulare a afisajului. De asemenea, daca deschid capotele se pot vedea zone importante in care caroseria nu e vopsita (se vede grundul gri!!!)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E normal.

- Încă de la introducerea senzorilor de parcare din fabrică pe gama Dacia(cronologic Lodgy/Dokker, Logan II, Duster ph2,Duster ph3) în 2012 aceștia nu au fost/sunt vopsiți - oricum tu vorbești de senzorii de BSW(blind spot warning) care nu sunt vopsiți nici ei

- E problemă cunoscută de Dacia și dezvoltatorul TdB

- Cumperi mașină gri și nu ai probleme cu zonele nevopsite  - se vedea la un test drive

Editat de t0rquemada
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce rost au nivelele de echipare pe care nu le alege (aproape) nimeni? Ma refer la Essential - e vorba doar de marketing, adica Duster-ul costa de la 12.450 euro?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...