Sari la conținut

Postări Recomandate

Insonorizarea e mai buna. Imi dau seama dupa faptul ca, la aceeasi viteza si pe aceeasi portiune de drum, nu mai trebuie sa intorc capul ca sa fiu auzit si inteles de catre cei de pe locurile din spate. E mai buna fata de modelul anterior, dar ramane modesta comparativ cu multe alte marci de buget.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Cu scuzele de rigoare pentru fanii diesel ...benzina e viitorul pentru orase cel putin, asa ca astept cu nerabdare 1 septembrie si 1.3 Tce :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate lamuri cineva daca modelul Prestige are senzor de ploaie? Am observat pe parbriz doua fante de senzor, una fiind bineinteles a senzorului de lumina. Nu am gasit nimic in manual legat de senzorul de ploaie. Multumesc!

Editat de Chucky
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A instalat cineva alarma pe masina dotata cu card "maini libere"? Am comandat deja alarma recomandata de Dacia pe site dar cred ca trebuie dezactivata functia "maini libere" atunci cand activezi alarma. poate ma ajutati cu sfaturi, pareri... Multumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@andrei_s: parerea mea este ca viitorul pentru orase este transportul in comun, cat mai electrificat. Dealtfel viitorul il reprezinta tranportul in comun si sau/shared, nu numai in orase.

Din pacate la noi mai este cale lunga pana sa se ajunga la un transport in comun civilizat.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...