Sari la conținut

Postări Recomandate

Aceasta varianta se numeste Adventure in Germania si nuanta de rosu este Rosu Kalahari ! :) . Eu abia astept sa le vad in configurator la noi , as zice ca un 17000-17500 eur o sa fie 4x2 si undeva in jurul sumei de 19k cel 4x4...abia astept. De mult ma uit dupa un 4x4 benzina , as fi vrut si automat, dar fratele Qashqai este mai scump si nu vreau sa dau atat. 

Numai bine, 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred k o sa fie ok motorul asta de 150 cai , cuplul e langa Diesel 250 Nm e super.  191 kmh  si suta in 10.4 sec, eu zic k e super pentru un Suv din categoria sa  in care poti sa urci la cabana Babele sa bei o cafea si apoi sa te Duci la Constata😁

Al meu face 1 an in Aprilie , am 18 mii, Nu m.a dezamagit cu nimic nimic, doar motorina si atat, bineinteles bagat prin padure , sau drumuri de pamant in care si.a facut treaba.

Urmatoarea masina o sa fie tot Duster 😁

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Acuma sa mai vedem si consumul si fiabilitatea. Eu cred ca nici macar nu o sa se apropie ca si consum de dci, dar o sa vedem poate or fi surprize la capitolul asta

Partajează acest post

Link spre post

M.ai asteptam, sa vedem fiabilitate, problemele copilariei...

Partajează acest post

Link spre post

Salutare băieți. Părerea mea este că măgărușul de 1.2/125 Cp este suficient, și până acum credeți-ma sunt foarte mulțumit de el. Acum fiecare cu părerea lui și preferința lui. La mulți ani! 

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Văd că pe noul Kadjar a apărut cutia EDC atât pe motorul diesel cât și pe cel pe benzină. Să sperăm că vor reapărea și pe Duster.

Partajează acest post

Link spre post

Sigur vor pune, am vazut undeva un articol si m.ai dureaza din cauza noilor reglementari de poluare.

Partajează acest post

Link spre post

Buna seara dusteristi! 

Ce se mai aude in privinta noului medianav?

Sunt interesat de achiziționarea unui Duster si am tot vazut dezbatuta aceasta treaba care, spun eu, ar fi un plus pe langa tot ce ofera aceasta masina. 

Multumesc! 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.