Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Cartea mașinii am primit-o in ziua în care am ridicat mașina de la reprezentanta. 

Cei din Cluj ziceau ca abia la începutul anului viitor va fi disponibilă varianta de medianav cu android. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 23.11.2018 la 16:18, Pro a spus:

Nu știu dacă pot pune video aici pentru demonstrație , dar probabil când o sa aflați cei care nu cred o să-mi multumiți . Momentan nu mai dezvălui nimic ca nu are sens, multă bafta! Eram dator cu un răspuns la cineva aici: la cornering când semnalizezi , am verificat azi, nu se aprinde proiectorul, doar când virezi.

p.s e și u skin interesant pentru media nav, ii fac mâine o poza sa îl vedeți..

Salut, lamureste-ma cu o chestie... Inteleg ca ai noua versiune de MediaNav, are sau nu are suport Android Auto respetcti Apple carplay? Ce versiune de firmware ai?  Inteleg ca va fi  un update firmware, va fi accesibil si celor din prima serie.

P.S.  Ma mai arde o curiozitate mare: se pot activa ledurile la deschiderea masinii din telecomanda?

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am comandat si platit avansul pentru 1,5 Blue Dci 4x4 pe 15 Octombrie 2018 dar am dorit modelul nou de Media Nav.Si..am fost anuntat ca masina pe care am comandat-o va iesi din fabricatie in saptamana 5 din 2019 si va avea inclusiv noul Media Nav care suporta android auto.

Credeti ca are cineva pana in acest moment un Duster cu noul Media Nav?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Dustermind a spus:

Am comandat si platit avansul pentru 1,5 Blue Dci 4x4 pe 15 Octombrie 2018 dar am dorit modelul nou de Media Nav.Si..am fost anuntat ca masina pe care am comandat-o va iesi din fabricatie in saptamana 5 din 2019 si va avea inclusiv noul Media Nav care suporta android auto.

Credeti ca are cineva pana in acest moment un Duster cu noul Media Nav?

Eu am înțeles că nu există media nav nou, același hardware cu un update software.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar carcasa e la fel. Hardware-ul si sistemul de operare diferă.

Acum 5 ore, Dustermind a spus:

Credeti ca are cineva pana in acest moment un Duster cu noul Media Nav?

Nu.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...