Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

1 hour ago, Cristian84 said:

Pai și de poate schimba media nav-ul cu cel care o să apară?Adică toată lumea vrea sa ruleze spotify sau alte chestii....Am înțeles că versiunea 1.3 tce 4x2 o să fie disponibilă de la jumătatea lui Oct...

Spotify il poti rula si acum de pe telefon via Bluetooth, eu asa fac.
Cat despre schimbatul MediaNav-ului actual cu cel nou, ma indoiesc. Eventual il poti vinde tu pe olx sau oriunde in piata libera si iti achizitionezi cel nou in regie proprie insa ma indoiesc c-o sa renteze.

Editat de Kidu
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, abc said:

Trebuie schimbat bordul. Nu se "pupa" medianav-ul vechi cu cel nou.

Ai dreptate, mi-a scapat aspectul asta. Oricum raman la parerea mea ca e o falsa problema, MediaNav-ul actual e tot ce am nevoie de la un astfel de accesoriu.

Am avut navigatie pe Android pe vechea masina pe care rulam Waze si Spotify. In era telefoanelor Smart asta nu mai e o problema, ba in plus mult mai bine ruleaza Waze-ul pe telefon.

Cat despre Spotify, v-am zis cum il puteti asculta in masina, rulezi aplicatia de pe telefon iar playerul media de la Media Nav il pui in modul BT si ai rezolvat problema.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-ar placea ca ecranul de la noul medianav sa fie mai mare si calitatea imaginii sa fi superioara inclusiv cand este lumina puternica. Nu stiu in primul rand daca dorintele mele pot sa fie tehnic, financiar, comercial realizabile iar in al doilea rand nu stiu ce a decis Renault sa schimbe.

Editat de abc
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...