Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Hm , ... agenti de vanzari  pe forum , care contracareaza  postarile  nemultumitilor , dar cumparatori de buna credinta .  :) Rusinica . !!!!   Ada = Adelina ....  Rusinica !!!!!!!!!

Editat de komoddo
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, eliadib a spus:

Astăzi am plătit integral mașina. Inca nu plecase de la Pitești... aștept sa ajungă cât de curând la dealer... Am preferat sa o plătesc înainte de a veni la dealer ca sa nu mai aștept validarea plații la ei... după ce iese factura ma duc sa îmi fac și asigurarea RCA și CASCO, de asemenea, sa nu mai pierd timp când ajunge... acum nu pot decât sa aștept sa ajungă la dealer.

Faptul ca ai platit in avans toata masina nu este in avantajul tau:

- pentru a ti-o livra dealer-ul trebuie sa faca "pregatirea masinii" care dureaza cateva ore, cel putin, iar in cazul tau nu are motive sa se grabeasca

- asigurarile le poti face in baza seriei de sasiu la orice agent. Sunt agenti seriosi care iti fac online totul si iti aduc politele acasa fara niciun cost suplimentar. In plus iti ofera variante cu conditii de asigurare, cotatii de pret la mai multi asiguratori. 

- asigurarile la dealer cred ca sunt mai .limitate ca optiuni

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asigurarile cobrand achizitionate direct din reteaua dealerilor Dacia au exact aceleasi clauze si conditii precum cele incheiate la brokeri independenti sau la sediul asiguratorului, insa preturile sunt mult mai mici. Se poate verifica. Nu-i nicio problema daca ai platit mai mult, dar poate cineva mai bine informat ar vrea sa plateasca mai putin pentru exact acelasi lucru.

https://www.allianztiriac.ro/asigurari-persoane-fizice/asigurari-co-brand/asigurari-co-brand/

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, sorint a spus:

Faptul ca ai platit in avans toata masina nu este in avantajul tau:

- pentru a ti-o livra dealer-ul trebuie sa faca "pregatirea masinii" care dureaza cateva ore, cel putin, iar in cazul tau nu are motive sa se grabeasca

- asigurarile le poti face in baza seriei de sasiu la orice agent. Sunt agenti seriosi care iti fac online totul si iti aduc politele acasa fara niciun cost suplimentar. In plus iti ofera variante cu conditii de asigurare, cotatii de pret la mai multi asiguratori. 

- asigurarile la dealer cred ca sunt mai .limitate ca optiuni

eh... avem cunostinte la dealer... sunt sigur ca nu se va intazia livrarea masinii ;)

legat de asigurari... am luat oferte si de lati brokeri si vedem ce imi ofera si aia acolo... dar am inteles ca au preturi bune, si daca acelasi asigurator la ei e mai ieftin, de ce sa nu il iau...

oricum m-am axat pe Allianz la casco si omiasig la RCA... ma indoiesc ca astia 2 nu sunt la dealer 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...