Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

2 minutes ago, klaus said:

Poate casco sa te nemultumeasca, la rca n-are de ce :)

La rca poate fi pretul daca am la soc x si am platit 900 de lei poate la anu prețul sa fie 1000 lei iar la societatea y pretul sa fie 950 si atunci schimbi pe x cu y 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Good point dar asta era culmea sa nu te lase dupa ce expira cele 6 luni/1 an in functie de cum ai ales.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragilor,

Am primit Dusterul pe 30.07(1.5 4×4 dci). Dupa 300 km aud un zgomot(poate s.ar fi auzit de prima data...nu stiu).knd masina e putin subturata,cel mai evident in a 5.a pe la 1100 de turatii se aude un huruit sau vibratie puternica in cel mai fericit caz, sub masina...nu pot sa localizez exact.Am fost in service,pareri.... e posibil cutia de viteze,dar trebuie sa facem un test cu o masina similara sa nu fie un zgomot comun,daca nu,vedem,trebuie sa o desfacem....asta au spus de la dacia....akm astept sa faca testul...a mai patit cineva asa ceva?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfat de cumparare Duster diesel: asteptati pana la 1 septembrie pentru comenzi, acum se promoveaza agresiv modelul fara adblue. Deja pe Dacia.uk este DOAR dci 115 cp adblue.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Flaviu a spus:

Buna dragilor,

Am primit Dusterul pe 30.07(1.5 4×4 dci). Dupa 300 km aud un zgomot(poate s.ar fi auzit de prima data...nu stiu).knd masina e putin subturata,cel mai evident in a 5.a pe la 1100 de turatii se aude un huruit sau vibratie puternica in cel mai fericit caz, sub masina...nu pot sa localizez exact.Am fost in service,pareri.... e posibil cutia de viteze,dar trebuie sa facem un test cu o masina similara sa nu fie un zgomot comun,daca nu,vedem,trebuie sa o desfacem....asta au spus de la dacia....akm astept sa faca testul...a mai patit cineva asa ceva?

Nu vreau sa fiu ironic dar in a 5 la 1100 turati masina nu e putin subturata e mai mult si zgomotul care il auzi poate fi de la orice 

Eu am pus o camera video ce vine montata pe oglinda masini iar cand e subturata camera acea face un zgomot de zici ca imi fuge bordul,  daca o sau jos nu se aude nimik la subturat decat un motor ce se chinuie 

Apropo vezi ca mersul subturat iti strica turbina asa ca fie schimbi stilul fie mai tarziu vei spune mia picat turbina ce mașina proasta e dusterul.

Multi km fara probleme.

  • Like 4
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...