Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

 Off forum - La 1.0 este vorba strict de activare (ca in cazul calculatorului de bord de la SL Plus) sau lipsesc si alte componente absolut necesare functionarii S&S? Spre exemplu: acumulator pentru s&s, intrerupatorul de la capota si ambreiaj, butonul de la bord pentru dezactivarea s&s. Eu cred ca este varianta a doua!

 

Editat de abc
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

citeam niste tampenii pe loganclub ca vezi doamne motoarele ce au S&S sunt diferite ca si interne(mai rezistente) fata de cele fara S&S.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

Am vazut saptamana trecuta la e gros in Iasi un Duster 4x4 cocotat pe un postament si am putut observa ca esapamentul nu mai era incolacit pe după grupul din spate ci inainte de grup era toba finala apoi țeava vine drept înspre afara , pe langa grup. Mi -a placut cum arata. Sa fi gasit inginerii o alta solutie (evident mai buna) pentru esapamentul la 4x4 ???

Stie cineva ceva?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei foarte putini interesati.. incepand de azi am vazut in configuratorul de pe site-ul Dacia ca s-a dat drumul la vanzare la varianta Prestige pe benzina ... Doamne ajuta sa introduca si mult asteptatul (pentru cei foarte putini interesati) 1.3 tce :D

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...