Sari la conținut

Postări Recomandate

Comandat Noul Duster Comfort 1.6 SCE culoare Orange Atacama , Medianav , keyless entry , senzori de parcare și camera video, in data de 23.04.2018 , primit serie șasiu 11.05.2018 , achitat in data de 14.05.2018 primit termen de ieșire din fabrica 18.07.2018

Pret total 14.241 € ( cu o reducere comercială de 600€ )

 

Am și eu o întrebare pertinentă:  este 2x4 sau 4x4?.....mi se pare cam ieftin vis a vis de configurator Dacia Duster???!!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Eu am comandat, venit în 2 săptămâni de la achitare inclusiv CIV , Duster Confort, 4x4, 1,5cdi, 110Cp, reducere 10% - 15 480 Euro bani achitați cash în LEI.....scutit de pachetul 92 euro, și sunt super mulțumit, achitat casco pe un an la fel și RCA...plec la București cu el, amm 240Km....vreau să văd cum se comportă...am lucrat la producător autohton de automobile din România, aș vrea să văd cum se comportă la un drum mai lung...sincer din ce am văzut și am citit off road este bestie față de multe mărci...am observat un topic Suzuki v Duster....mă încântă Suzuki, dar este prea joasă...eu mai merg la pește pe la Dunăre....ce face Dusterul. și pe unde merge sau pe unde mă duc eu la pește la Dunăre........Suzuki rămâne suspendat SOTO...dar fiecare ”cioară își laudă puii”   așa și cu fiarele...adică auto pe care îl deține

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Îmi poate spune cineva dacă la Noul Duster model Confort cu keyless acces vine dotat cu Start/Stop ?

Spre rușinea mea nu am întrebat la dealer când am comandat-o !!!:nervos

  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este adevarat ca toate modelele Duster cu motoare care respecta norma de poluare Euro 6 au sistem Stop&Start dar nu exista nicio lege care sa oblige acest lucru.

Spre exemplu Dacia Logan 1.0 nu are S&S deoarece masina cu motorul de 1.0 respecta norma de poluare Euro 6 si fara S&S.

  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...