Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut comfortul este super ok pt mine am 1,86 si 82 kg, 

Masina trage ok pt motorul si greutatea ei  stabila in curbe fata de celelate masini care le am.utilizat mai des un superb 2006 tdi si un hyunday accent 1.5 crdi,  poti lua cuba mai cu viteza, mult mai silentioasa ca modele trecute,  multimedia ok navigatia se putea mai bine nu se poate compara cu cea de pe telefon gen iphone 6s sau x sau xperia z5 aceste telefone le am comparat toate sau conectat cu multimedia toate merg ok se aude ok vorbitul la tel prin multimedia,multumit de ea.

Eu sunt mulțumit, de masina per total, astept sa treaca rodajul,  dar nici acum nu o prea menajez, acel gsi arata schimbul vitezelor mult prea devreme si nu lam respectat pana acum, mi se pare motorul subturat cand ma iau dupa el,  

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Da colegi. Noul duster este net superior vechiului model. Mult mai silentios , mult mai confortabil , muzica se aude mai ok , eu sunt foarte multumit. 

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti se vaita de stergatoare k sunt prea mici, e adevarat? A.ti gasit vreo solutie eventual unele mai mari?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se vaita, doar constata. Problema e cu pozitionarea bratelor, nu le-au adaptat la un parbriz mai mare. Nu se pot pune lamele mai lungi, vor atinge. E ok totusi ca sterg bine, fara zgomot. La Dusterul anterior am schimbat lamelele imediat ce l-am luat.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Putem traii cu asta? conteaza comfortul, consumul si mandria de a promova un lucru Romanesc! O sa oun un autocolant " Promovez Romania"

  • Mulțumesc! 1
  • Haha 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...