Sari la conținut

Postări Recomandate

Hill Start Assist avem si noi pe 1.5 dci 4x2 cutie manuala. Eu sper sa avem si android auto pe Media Nav pana in iunie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

@Sirius este un Passion 1.0 Boosterjet AT6 cu cateva cadouri si un pret sub cel din oferta standard, din pacate este confidential, dar pot spune ca l-am scos la bani de Duster pe benzina echipare medie, unde la asta am aproape tot in afara de sistem audio cu 7 boxe, jante diamantate, trapa, piele si radar cruise control.

 

Absolut toate Duster-ele 2018 vin cu hill hold assist, indiferent ca sunt manuale sau automate, ca au doar doua roti motrice sau ca ard benzina in loc de diesel. Hill descent assist este exclusiv pe 4x4 si este independent de tipul motorului. Probabil niste baieti faini gen @t0rquemada pot gasi o solutie sa-l activeze din soft.

Editat de connectorxp
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

HSA e e prezent pe orice X79ph2.

La HJD(Duster ph3) e HSA și HDC, HDC-ul  e activabil dar va necesita modificări harware -  butonul

 

HSA- hill start assist

HDC - hill descent control

 

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@xxfiles nu cred ca o sa mai pună android anul asta!

@connectorxp am inteles. L-ai luat foarte bine! Daca te simti bine cu el, mai ales ca are Boosterjet iesi bine si la consum, este un best buy. Eu am optat pentru Duster pentru ca ofera mai mult spatiu, dar initial m-am gândit la Vitara.

Editat de Sirius
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare- si bine v-am gasit!

Eu am dat avansul pe 21.03, astazi am primit data de 07.05 iesire din fabricatie. Este vorba despre un Duster Comfort 1.5Dci 90cp 4x2, gris comet, cu volan piele si incalzire in scaune (luat cu Rabla).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...