Sari la conținut

Postări Recomandate

Că e slabă, e una dar că inexistentă ..... asta este cu totul altceva și neadevărat. Frăna de motor la 0.9TCe e mai bună decât la Z12XEP.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Astazi am platit pt noul Duster 1.6 benzina cu cateva optiuni ,deci se poate comanda !

Din pacate deabia in luna Martie sunt sperante sa ajunga....

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am platit pt noul Duster 1.6 benzina cu cateva optiuni ,deci se poate comanda !

Din pacate deabia in luna Martie sunt sperante sa ajunga....

Echipare: VU cu pachet look ,senzori parcare ,volan si schimbator din piele ,scaune incalzite fata ,medianav ,cartela ,culoare metalizata 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...