Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare!Cine imi explica si mie mai pe babeste sa ma scape de lucrari aiurea,cum functioneaza inregistrarea in Loop?Deci sa spunem ca am setat pe 5 minute (apropo pe cat timp este cel mai ok?)....ce se intampla,filmeaza 5 minute dupa care se inregistreaza peste,deci se sterg cele 5 min. vechi sau inregistreaza din 5 in 5 min. si cand e plina memoria se sterge toata?Multumesc! :) 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Funcția "loop recording" permite înregistrarea continuă prin ștergerea materialului înregistrat anterior și înlocuindu-l cu noul conținut. În cazul în care un card poate înregistra 3 ore de filmare, dar călătoria cu mașina este de 4 ore, atunci prima oră din călătorie va fi ștearsă.

Dacă setarea "loop recording" este 5 minute, atunci camera va crea clipuri video de 5 minute lungime - și un clip de 5 minute va fi șters atunci când camera are nevoie de mai multă memorie.

Unele camere au un buton de protecție a anumitor părți video pentru a preveni ștergerea.

Eu cred că cel mai bine este să alegeți un timp cât mai scurt. Pot apărea erori cu camera/erori de scriere pe card, astfel un videoclip mai mic se pierde. 

• Mulțumesc! 1

Partajează acest post

Link spre post

Primul filmat, primul sters, ultimul filmat, ultimul sters..

Cardurile sd sunt limitate la numar de scrieri (vezi in specificatii). Formateaza cardul din softul camerei macar o data pe luna.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Salutare!Daca stiti pe undeva de vanzare sau aveti vreo camera bulita....imi trebuie piesa din foto!Deci tot obiectivul sau doar lupa de deasupra cu rama filetata.

Lentila cu obiectiv panoramic de 170 de grade,cu unghi larg sau cum naiba se numeste! :)

trasferimento.jpg

Partajează acest post

Link spre post

m-am uitat in brosura Duster 2 si am vazut urmatorul accesoriu:

CUTIE NEAGRĂ PENTRU ÎNREGISTRARE INTEGRATĂ: Foarte importantă pentru siguranța şi liniștea ta atunci când conduci. Acest sistem autonom de bord înregistrează automat activitățile atunci când ești la volan.

image.png.455d069b36e4de0a034b058204dd4d36.png

Ce ar putea fi ? un dashcam ?

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta