Sari la conținut

Postări Recomandate

Dupa ce am vizionat pe You Tube niste filmulete de prezentare,m-am razgandit si am renuntat la modelul din primul post...am dat comanda pe Amazon.it in seara asta la doua bucati Oasser  https://www.amazon.it/Oasser-Telecamera-G-Sensor-Ripresa-Registrazione/dp/B01N3M2MSC/ref=pd_rhf_sc_p_img_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=0MV32ND6R5VSMWAWF9ZR  

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Stef13 a spus:

Nu ma pot abtine: de remarcat evitarea ca și-ului ala atat de grosolan si inutil.

Si eu folosesc Opia2 de la Vicovation. Doua, pe masini diferite.

In urma unor sicane din spate, ma gandesc sa iau o camera mai mica si ceva mai ieftina pentru luneta. N-am nevoie sa aiba gps si alte functii. Ceva recomandari?

Vezi pe You Tube ca sunt prezentate o gramada ,imposibil sa nu gasesti ceva ok!

Partajează acest post

Link spre post

Salutare! :) Apropo,stie cineva asa cu aproximatie,cam cate ore pot sa filmez cu o scheda micro SD de 32GB,la o camera in rezolutie Full HD 1080P?

Ma gandeam sa iau una de 64 sau 128 gb sa stau linistit,dar cea de 32GB este maxima pentru camerele aste de le-am luat!

Partajează acest post

Link spre post

Cam 5 ore de filmare iti intra pe un card de 32GB. Nu-i mult, dar poate fi suficient. Daca surprinzi ceva ce nu vrei sa pierzi la suprascriere, poti bloca filmuletul printr-o singura apasare de buton.

• Mulțumesc! 1

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta