Sari la conținut

Postări Recomandate

Am fost la dealer sa intreb de explorer,oferta a fost de 16250€ cu avans 5%,problema este ca s-a oprit productia duster,vreau leasing pt ca masina o sa o iau pe persoana juridica.Multumesc pentru raspunsuri...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,au zis ca doar ce este pe stock, ca deja au inceput sa fabrice noul duster,si cred ca astept sa vad ce preturi scot la ele,ca deja explorer numai au,si sl plus cum il vreau eu se apropie de 17mii,asa ca mai bine mai stau cateva luni si astept modelul nou ca e mult mai frumos:d sper ca si mai reusit!!

Sau prin ianuarie daca apare in reprezentante modelul nou,cele ramase o sa aiba discounturi uriase sa scape de ele si atunci poate merita modelul "vechi"

A spus baiatul de acolo ca de luni pana azi(joi) a vandut 8 dustere si e bataie pe ele:)))

Editat de dust3radmin
folosește funcția de editare dacă ai ceva de adăugat :)
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din cate am producatorii se lauda ca pastreaza pretul actual la varianta de baza. despre pret bun acum e cu dus si intors... eu zic ca o sa fie multi posesori "nebuni" care o sa incerce sa vanda ph1 si ph2 pe care le au acum ca sa cumpere modelul nou. ceea ce in mod normal ar creste numarul de oportunitati si ar scadea preturile in general. eu mi-am propus sa astept pana in primavara ca sa prind un sh full option la un pret bun dar dupa 1 luna de investigatii nu am mai rezistat... pentru 5-10% reducere de pret in plus in primavara mai bine trec iarna cu dusterica luat acum

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...