Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu cred ca nu prea poti lasa mai jos "podeaua" (adica acel "capac" care se sprijina pe roata de rezerva). In schimb exista destul spatiu de depozitare in roata si pe langa roata (acele carenaje de polistiren gri) pt toate accesoriile (triunghiuri, trusa, extinctor) si multe altele (eu am plin pe-acolo cu becuri de rezerva, sigurante, cabluri de curent, sufa de tractare, lopata pliabila, topor, te mai miri ce...). Plus ca acel placaj, daca se aseaza direct pe roata de rezerva, tine mai bine la greutati puse in portbagaj.

Eu zic ca merita sa tii roata de dimens. standard, mai ales ca ai dCi (asta in ideea in care o roata de rezerva mai mica ar fi buna de pus in portbagaj - deasupra podelei - daca se monteaza butelie GPL toroidata la un benzinar).

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tine la argumentele pro roata normala. Daca o sa fie nevoie, dau tot jos de acolo :D

2 hours ago, Killer82 said:

mai ales ca ai dCi

Nu inca...maine dimineata dau avansul si mi se va comunica si data livrarii.

Partajează acest post

Link spre post

Am vrut sa zic "o sa ai" sau "ai ales" dCi. Succes cu comanda si asteptare scurta!

Partajează acest post

Link spre post

Wohooo, miercuri fac plata, joi e gata de livrare. 

Ce anume ar trebui sa verific inainte de a pleca cu ea de la reprezentanta? Intr-un topic scria ceva de nivelul uleiuliu. Alte idei?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta