Sari la conținut

Postări Recomandate

Stai linistit ca nu esti singurul...

7 hours ago, YHC said:

Sa inteleg ca nu sunt singul care a platit si care nu beneficiaza de masina ... Am dat cred ca aproape 10 telefoane la vocea clientului si 5 mailuri si nu am primit nimic constructiv sau un raspuns clar ca pe data de xx.yy. 2018 o sa pot ridica masaina. Sunt foarte suparat :(

Macaronarii sunt inebuniti de cand asteapta sa-si ridice masinile platite...le au blocate in concesionarii fara sa le spuna cineva motivul real,doar au primit scrisori in care se spune ca vor fi livrate cu intarziere!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tototaz cum ai ajuns la acest pret (17850) la SL Explorer? Apropo de Duster SL Explorer, am fost la limita sa-l comanda, dar dadusem deja avansul, dar am vazut un Duster SL Explorer gata de livrare, asteptand clientul, nu va spun, ca m-am uitat la protectiile la aripi, zici ca erau puse intr-un service de cartier, lucrare neprofesionista, iar Explorer-ul vine cu pack Adventure din fabrica.

Editat de Aramis474

Partajează acest post

Link spre post

Fratilor e jale, eu am patit-o de curand, nu au termen de livrare, dai banii inainte ca la curve, si iti dau masina dupa o saptamana si murdara, cu pete de apa pe ea, adica ce sa va zic, agentii de vanzari de la meridian sunt niste aroganti basinosi, sa va feriti de ei. Sa aveti grija sa negociati cu ei si sa le cereti bonus ceva optional.Sunt dezamagit total de Dacia, credeam ca au mai evoluat si ei, dar asa e in Romania, totul involueaza din pacate. O experienta proasta avuta cu Meridian vest, sunt ok pana va prind cu avansul, iar apoi trebuia sa te rogi de ei.Vocea clientului este de forma, nu te rezolva cu absolut nimic, sunt ca niste roboti care raspunde la telefon, multi nervi cu Dacia. Bafta!

Editat de Aramis474

Partajează acest post

Link spre post

Tot de la Meridian Vest am cumparat si eu ... si am fost tratat si sunt tratat ca ultimul prost. Am comandat un Duster si un Dokker. Dusterul nu pot sa-l ridic (e blocat la livrare pe termen nedeterminat) si Dokkerul dupa mai multe insistente a fost livrat cu pamant pe el (si sustineau sus si tare ca masina este spalata conform procedurilor Meridian !!!) si cu mai multe probleme (ce necesita un adevarat topic). Cei de la Vocea Clientului nu te ajuta cu nimic ... Nu ma asteptam la un asa tratament ... am fost bun pana am dat banii ... acum nu mai valorez nimic pentru ei.

Partajează acest post

Link spre post
6 hours ago, Aramis474 said:

tototaz cum ai ajuns la acest pret (17850) la SL Explorer? Apropo de Duster SL Explorer, am fost la limita sa-l comanda, dar dadusem deja avansul, dar am vazut un Duster SL Explorer gata de livrare, asteptand clientul, nu va spun, ca m-am uitat la protectiile la aripi, zici ca erau puse intr-un service de cartier, lucrare neprofesionista, iar Explorer-ul vine cu pack Adventure din fabrica.

am luat pe firma si m au facut reducere :)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta