Sari la conținut

Functionalitate forum dupa upgrade


Postări Recomandate

Fara suparare...dar inainte era mai OK...acum cu upgradele asta e varza forumul!Si nu stiu de ce,dar am impresia ca a intrat si pe ultima suta de metri,adica in paraseala!Si apropo  dust3radmin,suntem romani,deci care e treaba cu limba engleza!



 

Editat de TheVolverine
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 31
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am incercat de la update incoace sa ma adaptez la noua forma si recunosc ca nu reusesc. Este mult mai greu de citit forumul acum. Pe mobil e mai usor, dar pe PC parca toate pleaca in toate partile. Po

Subscriu si eu , varianta precedenta era mult mai bun !

Va rog sa semnalati aici  orice probleme legate de functionalitatea forumului.  Dupa cum cred ca stiti, acesta a trecut printr-o perioada de upgrade de : host, platforma, versiuni php si upgrade

Posted Images

Cine imi poate spune si mie daca mai exista optiunea previzualizeaza postul...eu unul nu dau de ea si nici daca este nu stiu cum se numeste in engleza?Ma dispera ca tot trebuie sa-i dau cu modificarile!Multumesc! ;)
 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...

Lista schimbărilor se află aici:  

 

Tema forumului este optimizată pentru toate dispozitivele. Momentan, nu am de gând să adaug tapatalk. Acesta consumă foarte multe resurse și necesită un server mai puternic = costuri mai mari. Forumul fiind foarte inactiv în ultima perioadă, nu merită. Voi încerca să fac comunitatea activă din nou. Dacă vor fi mai mulți utilizatori care vor solicita tapatalk, îl voi adăuga cu siguranță!

Acum voi închide acest subiect. Vă rog să postați probleme, sugestii, întrebări la noul subiect :) 

 

  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...