Sari la conținut

Postări Recomandate

Colegu' daca tot te-ai hotarit sa treci pe alte meleaguri forumistice, cind vinzi bolidu' da-ne si noua anuntul, te rog io. Drumuri bune!

Editat de ISZY56
  • Like 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. Adevarul e ca nu se poate purta o discutie serioasa, fie ea si in contradictoriu, cu o persoana care spune "sa nu mai aud de Duster" si "nu l-as recomanda nici dusmanilor", pe motiv ca butoanele sunt ceva mai incomode. Plus ca e si un pic jenant sa vezi ca cineva descopera asta la scurt timp dupa ce da 15-16-17000 euro pe o masina noua.

Eu ma astept ca cei profund nemultumiti sa dea mai multe exemple si argumente cu privire la fiabilitate, nu la faptul ca are la interior plastic mai ieftin sau ca zgomotul in rulare e mai ridicat comparativ cu nustiuce alt SUV, care de fapt costa dublu..

• Like 5

Partajează acest post

Link spre post

Nu poti compara golful cu dusterul la capitolul confort.Clar golful este mult mai confortabil, crede-ma eu am avut golf 6 inainte de duster. Dar atentie la motorizari.Tsi ul are probleme mari cu lantul de distributie, iar Tdi ul cu egr ul care costa in jur la 3000 ron.Si problemele apar la fiecare motor. 

• Like 3

Partajează acest post

Link spre post

Cum, VW are probleme la motor? Nu se poate asa ceva ... mai ales daca te duci si il cumperi de la mama lui ... din cele fabricate special pentru Germania .. alea nu au moarte, nici ulei nici benzina/motorina nu le trebuie ca sa mearga, doar cheie. /irony-off

Scuze, dar nu m-am putut abtine.

• Like 3
  • Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

Citez:

' ....Plus ca e si un pic jenant sa vezi ca cineva descopera asta la scurt timp dupa ce da 15-16-17000 euro pe o masina noua.....'

Foarte adevarat. Din pacate am observat acest comportament si pe alte forumuri, am un exemplu de plictis dupa 4 luni. Greu de crezut. Reclama grosimea tablei si deficiente in luciul vopselii. Apar asemenea postari dupa care dispare autorul. Io cred ca postarile sunt facute la comanda.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.