Postări Recomandate

Buna ziua tuturor posesorilor de Duster! Am o intrebare, si anume : cat de multumit esti de Dusterul tau? Daca se poate cat mai detaliat vis-a-vis de model, motorizare. As dori sa aflu cat esti de multumit fata de raport calitate/pret, comfort, consum, fiabilitate, accesorii.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de multipostare! Mi-a dat internal error, si am crezut ca nu s-a postat. Rog adminul sa stearga ce e in plus!

Partajează acest post

Link spre post

Nu stiu cat de relevant e, dar eu sunt multumit pentru primii 700km :). E o masina cinstita, raport pret/calitate ok, si, comparativ cu fosta masina imi ofera o libertate mai mare de miscare (fiind mai inaltata si 4x4).

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

no offence, dar cam toata lumea si-a descris prin diverse topicuri masina cu plusuri si minusuri inca de pe la inceputurile acestui forum . Prin urmare, lectura placuta!

• Îmi place 4

Partajează acest post

Link spre post

• Conținut similar

• De dust3radmin
      Cat consuma Dacia Duster - vrem date reale!

Am rugamintea sa postati date despre consumul inregistrat cu Dacia Duster. Va rog sa specificati motorizarea,sistemul de tractiune (adica 4x2 sau 4x4), regimul de mers si consumul obtinut. Daca aveti si poze cu atat mai bine.

Exemplu:

1.5dCi 85cp , 4x2, 7.9l/100 urban, 6l/100 afara, medie 7l/100.
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.