Sari la conținut

Postări Recomandate

Întrebare întrebătoare și sper că am nimerit bine, Noua Navigație cu Android, cam cât ar costa, dar exact ca la fabrică...știu, am pretenții....mă interesează sincer și fără aberații sau comentarii aiurea. PS dacă știe cineva cu ce vine la pachet în plus, și ce trebuie să-i adaptezi pentru un Duster 2018. Mulțumesc anticipat

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Danyels67 a spus:

Întrebare întrebătoare și sper că am nimerit bine, Noua Navigație cu Android, cam cât ar costa, dar exact ca la fabrică...știu, am pretenții....mă interesează sincer și fără aberații sau comentarii aiurea. PS dacă știe cineva cu ce vine la pachet în plus, și ce trebuie să-i adaptezi pentru un Duster 2018. Mulțumesc anticipat

Colegul Torquemqda cred ca te poate ajuta ca am vazut ca se pricepe!

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)
La 31.01.2017 la 2:20, Tibor a spus:

Cer scuze anticipat daca am gresit cu acest Topic nou,stie cineva daca are MediaNav o iesire ptr.boxe suplimentare?se poate instala o aplicatie ptr.redare video fara a afecta garantia?

Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Uite ca acum a aparut si modalitatea de a vedea video pe unitatile MediaNav.

La 02.05.2018 la 21:09, Danyels67 a spus:

Bună seara, am o întrebare vis a vis de navigația Duster 2018 , am un Duster 2018 Confort 110dci 4x4 cu Radio 2 DIN, vreau să trec la navigație, am găsit și navigație, acum este întrebarea sau întrebările: 1. ce piese suplimentare/device îmi trebuie în afară de unitatea de Media-Nav?.....2. ca la mai toate auto noi îmi trebuie individualizare / auto unitate Media-Nav....?????....3. noua Media -Nav are cod?...Mulțumesc anticipat

Se poate trece la MediaNav usor. Radio e compatibil la mufe cu MediaNav-ul.

1. Iti trebuie masca noua pe langa MediaNav si antena GPS.

2, 3. Teoretic e individualizata unitatea MediaNav prin licenta si codul de deblocare. 

Pretul unei unitati MediaNav cu Android noua se invarte in jur de 1100RON. Deunazi era una pe OLX, dar se poate gasi si altfel.

Editat de Neek

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează-te

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.