Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 16
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Medianav și antena GPS, atât.

Colegul Torquemqda cred ca te poate ajuta ca am vazut ca se pricepe!

NU și nu, oricum scrie în topicul general Medianav pe care nu-l citește nimeni.   Duster ph1 cu Medianav ? (o fi cu bord de RUsia pentru radio 2DIN)

Mulțumesc tOrqumada, să înțeleg că în afară de antena GPS, nu mai trebuie absolut nimic??...COD ceva pentru Navigația Medianav?///....Antena GPS trebuie să o iau neapărat din gama Dacia?...O seară plăcută!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medianav vine cu cod inclus. Antena tb să fie de origine, nu vorbim de o sârmă. Totul este plug and play. Ia legătura cu Marius "planetara" 0764.361316. El te va rezolva cu totul. Este serios omul.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Medianav vine cu cod inclus. Antena tb să fie de origine, nu vorbim de o sârmă. Totul este plug and play. Ia legătura cu Marius "planetara" 0764.361316. El te va rezolva cu totul. Este serios omul.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc frumos, am înțeles treaba cu antena GPS, nu sunt chiar așa dus cu pluta vis a vis de multimedia auto, de aceea prima întrebare a fost dacă se fece o individualizare multi nav vs auto, ok, referitor la antenă GPS să înțeleg că numai antenele de la Dacia sunt compatibile cu device-ul Navigație?...sau este bună și una nouă la 55 lei preț minim?....cam asta era întrebarea, referitor la cod navi.....aici nu înțeleg???....vine cu cod inclus, și cum îl afli?.....

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am întâlnit cazuri în care să se fî folosit altă antenă decât cea de origine. De aceea îți recomand să nu faci probe pe bani aruncați. Codul este în cutie, pe factură sau trecut pe aparat, după care se poate şterge pt ochii curioşilor. Dar să nu-l uiți! ?

Şi apropo..., nu am spus că eşti dus cu pluta. ?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Delu, dacă îmi spui că ...să nu crezi că pui o sârmă în loc de antenă GPS eu ce să cred?...În fine, nu își au rost reproșurile, aici suntem să ne îpărtășim ideile, am mai fost pe un forum, pe forumul lui BMW, nu am jignit și nu am jignit pe nimeni, ba din potrivă multe lycruri interesante am învățat despre auto care o dețineam la momentul acela chiar dacă era nou și mulți nu înțelegeau multe aspecte. Apropo, de unde iau și eu un upgrade pentru hărțile de 2018 pentru Duster?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereşte, nu-i vorba de reproşuri, doar de interpretare. ☺

Trebuie să-ți creezi cont pe Naviextras. Descarci aplicația. 

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...