Sari la conținut

Duster Connected By Orange 1.5Dci 4X4


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 42
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salut prieteni.Acesta este Dusterul meu achizitionat in decembrie 2015 motor 1.5dci 110cp 4x4 connected by orange,nou. Am 40.000 de km intr-un an si nici-o problema pana acum.Sunt foarte multumit de e

Va multumesc pentru aprecieri.Am aici un video de azi,sper sa mearga. trim.64AB8A63-850D-4836-9F01-B671DEB6342B.MOV

inca un filmulet cu farurile,lumini de zi.semnal si xenon cu lupa.Anvelope sunt ALL-SEASON Continental daca nu ma insel cele care iese cu ele de fabrica,cand am cumparat masina anul trecut cu anvelope

Posted Images

Bun venit!

Tare interesanta schimbarea de marca si impactul pozitiv adus de experienta avuta cu Dusterul. ;)

Masina arata foarte bine, imi place cum ai personalizat-o!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este adevarat ca pe autostrada simt nevoia de mai mult,dar avand in vedere ca autostrazile la noi sunt foarte putine nu e panica.Merg pe drumuri foarte proaste zilnic si cu Dusterul ma simt mult mai relaxat fata de seria 6 de exemplu,la care am schimbat 14 anvelope runflat pe 20 in 1 an si jumatate.+ ca trebuia data comanda,nu aveai roata de rezerva,2 bari fata jante, in fine.Ma urc in Duster si n-am nicun stres,Unde e groapa acolo sunt si eu :)).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Masina asta e facuta, daca vreti nascuta, pentru Romania, cu tara noastra se intelege foarte bine. S-ar parea ca si cu restul lumii, nu degeaba au depasit 1 milion de bucati :) Pacat ca nu o cumpara mai multi de la noi. Pe mine personal m-a incantat din toate punctele de vedere, sincer un best buy la ce ofera ;)

Editat de bogudoby
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...