Sari la conținut

Un Nou Duster In Oras :)


Postări Recomandate

Eu am Nokian WR SUV 3 si sunt foarte multumit de cum se prezinta inclusiv pe zapada.

 

 

Ar mai fi si modelul Hakkapeliitta R2 SUV, am inteles ca sunt f bune pe zapada, gheata.

Editat de SYL40
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 22
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

Salut si bine v-am gasit !   Am cumparat astazi un Duster Laureate 1.5 dci 4WD culoare gris comete, nou, cu cateva dotari suplimentare pe el dupa cum urmeaza: - pack look - volan si schimbator imb

O sa te obisnuiesti. E cu altfel fata de cele cu directie ce variaza cu viteza (cine a avut Logan gen.1 a trecut mai usor la Duster). Si eu am avut senzatia ca revine mai greu volanul la 0 de unul sin

Pai pe Seat cred ca aveai directie electrica si este alta treaba.Si eu ma simt aiurea cand mai conduc Loganul cumnatului iar cand am mers cu un Duster care avea si gume mai mari am simtit la fel ca vi

Gata, astazi i-am montat cauciucuri de iarna Dunlop Winter Sport 5 215/65R16 98 H. A devenit parca mai silentioasa la rulaj, acum sa vedem cum se va comporta cand va veni zapada. Tot nu reusesc sa ma impac cu ideea de servodirectie de la Duster, mi se pare ca e proiectata de un scolar, nicidecum de ditamai grupul auto...

 

Trimis de pe al meu SM-N910F folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@B55CHU, multumesc, la fel si tie :)

@Caphonne, servodirectia nu imi place pentru ca mi se pare greoaie si nerafinata, trebuie sa fac foarte des mici corectii din volan. Cred ca nu este progresiva. Bine, e o chestie de obisnuinta, percep eu diferente fata de masina anterioara, cu timpul probabil nu voi mai observa.

 

Trimis de pe al meu SM-N910F folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...