Sari la conținut

teriaksun

[Vand]Scut Original Tabla + 4X Continental Crosscontact Lx 215/65/r16 Dot 4516

Postări Recomandate

Arata misto. E cam departe de bara totusi... nu te-ai gandit sa iei putin din distantier sa stea mai cu buza lipita?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@teriaksun: de ce nu ai pus noul scut peste cel vechi? practic ai dat jos unul de calitate, cu nervuri de intarire, si ai pus altul doar cu putin mai gros, fara nervuri... Practic asa ai castigat doar un pic de protectie suplimentara la bara fata, nu o protectie mult mai buna la motor/cutie

Partajează acest post

Link spre post

Va rog sa incetati cu offtopicul. Puteti dezbate diverse in topicul din sectunea Dusterul meu deja deschis de teriaksun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Partajează acest post

Link spre post

Arata misto. E cam departe de bara totusi... nu te-ai gandit sa iei putin din distantier sa stea mai cu buza lipita?

aveam masina de mai putin de o ora :)) normal ca revin asupra scutului, pana sta perfect

@teriaksun: de ce nu ai pus noul scut peste cel vechi? practic ai dat jos unul de calitate, cu nervuri de intarire, si ai pus altul doar cu putin mai gros, fara nervuri... Practic asa ai castigat doar un pic de protectie suplimentara la bara fata, nu o protectie mult mai buna la motor/cutie

Scuturile si cauciucurile de iarna le'am comandat blind. Stiam cu ce gume vine, dar scutul credeam ca o sa fie din plastic.

Au aceleasi prinderi, era ori unu ori altu.

Asta aftermarket este intr'adevar mai gros, iar faptul ca se intinde pe bara din fata m'a convins

Haideti sa revenim on-topic. Daca mai aveti intrebari, sunteti bineveniti aici, pe threadul Dusterului meu :ahappy:

Partajează acest post

Link spre post

In momentul de fata anvelopele sunt rezervate pentru @itoader.

Up pentru scut.

Un weekend placut tuturor :D

Editat de teriaksun

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta