Sari la conținut

Nou Pe Forumduster.ro


Postări Recomandate

Buna seara, dragi colegi.

 

Eu am un Duster Orange, 4x4 Diesel 110 CP, achiziționat in Iunie din reprezentanta.

L-am dotat full option ( mai puțin trapa, care mi s-a părut scumpă la 1.500 de euro ? )

Am 19.000 de km in bord, sunt extraordinar de mulțumit. De 10 ani am avut doar BMW-URI, dar va spun sincer ca azi nu l-as mai da pe 3 de seria III ?

O întrebare ma frământată si pe mine: aveți idee daca pot conecta telefonul/tableta la Media Nav Evolution, sa văd si filme? Muzica merge, conectez pe bluetooth si n-am treaba ( am primit de la Orange si un dispozitiv wireless cu net nelimitat )

Dar habar nu am daca pot vedea video-URI.

 

Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri,

 

Torgie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place dar nu merita din punctul meu de vedere.Ce nu-i din fabrica nu as incerca pe o masina noua..plus cu garantia ce faci?

Se primeste pentru o asemenea modificare?

Editat de MAK
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, atâta timp cât montează trapa cei de la reprezentanta, iti acorda si garanție.

Concluzia: fișierele video nu pot fi vizionate pe media? Nici măcar dacă le incarc pe un stick si il conectez la Media?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Să-l stăpânești sănătos si sa faci milionul de km cu el. Referitor la rularea fișierelor video pe medianav, din păcate nu este posibil întrucât player-ul instalat nu citește decât fișiere audio. Pentru a putea viziona filme pe medianav ai opțiunea utilizării firmware-ului Menavrus (despre care s-a scris pe forum ) insa este pe riscul tau. Sunt colegi care au mai multe cunoștințe despre acesta.

Medianavul nu are conexiune modul wifi pentru a se conecta la internet prin modemul primit. Ca fapt divers, internetul nu este nelimitat , ai alocat un trafic de 12GB pe luna

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...