Sari la conținut

Turmalinul Meu


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salut!   Intr-un final, dupa (relativ) multa asteptare si umblat pe la banci, am intrat in posesia noului meu Duster O sa las pozele sa vorbeasca mai mult, dar, pe scurt, am urmatoarea configuratie

Salutare,   Tocmai m-am intors de pe drum, de data asta si cu un pic de soft off-road (poze mai jos). Am ajuns la 1250 km, asa ca week-end-ul viitor o sa ies din rodaj Din pacate n-am mai putut urc

Niste poze mai recente: in week-end-ul trecut am mers la Durau, unde a nins mai ceva ca in decembrie. Mai avem putin si-l asteptam pe Mos Craciun:)   Planul era sa mergem cu cele 2 Hil

Posted Images

Mersi tuturor pentru urari.

 

@MAK: aveam de ales intre asta si Vert Altai, ca restul culorilor mi se par cam prea sterse pentru gustul meu. Plus ca vin dupa o masina gri (si inainte de ea am avut una argintie) si am vrut o pata de culoare (dar nu prea tipatoare).

Am mers la drive test impreuna cu prietena mea si la dealer-ul din Iasi aveau varianta pe Vert Altai, dar nu ne-a prea placut cum arata in realitate, e mai faina in poze :) In parcarea de langa era un Sandero (parca) in Brun Tourmaline si cand am vazut culoarea ne-a fost clar ca si a noastra va fi tot "turmalina".

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ian cand am dat comanda Vert Altai ne.a sarit in ochi.Era altceva fata de restul.Lumea intreaba ce culoare este..In talon apare verde..E mai "ciudata".Brun Tourmalin nu exista atunci.

 

NU DAU QUOTE LA ULTIMUL MESAJ!!

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Cain: eu am luat la pachet covorasele de interior din cauciuc + tava de portbagaj, toate cu margini inalte. Era o promotie la dealer, am dat 254 ron, TVA inclus.

Gasesti pe net diverse variante:

http://rimimg.ro/autoshop/tavite-portbagaj-dacia/1537-tavita-portbagaj-dacia-duster-4x4-premium.html

http://www.pieseautomagazin.ro/magazin/pieseauto141_8597_8598-5399

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...