Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 111
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Motto: Dusterul e ca o femeie draguta, hazlie, anxioasa, buna la pat dar fara sani si fara sa fie prea gospodina. Mereu ai senzatia ca iti lipseste ceva in relatia cu ea insa esti destul de multumit d

Ceea ce s-a intamplat pe a2 se putea preveni prin respectarea regimului de mers in conditii dificile... nu mergi cu 100km/h, dar nici cu 30 pe banda 2; nu cred ca ai nevoie de miliarde de gadgeturi ca

Romanii, de fapt hai sa zic oamenii, nu au fost niciodata de vina cand s-au intamplat nasoale, tot timpul altceva, altcineva a fost de vina, in cazul de fata lipsa panourilor care sa zica "bai, vezi c

Posted Images

Da, si pe mine m-ai pierdut la faza cu laserele... Oricum nu cred ca sunt omologate sau ceva, sunt lumini aditionale... si eu tin minte ca un laser prin ceata/fum se vede in toata frumusetea lui... s-ar putea ca razele sa fie derutante referitor la distanta/viteza ta, fix pe ceata cand vrei ca totul sa fie cat mai clar si limpede cu putinta...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce s-a intamplat pe a2 se putea preveni prin respectarea regimului de mers in conditii dificile... nu mergi cu 100km/h, dar nici cu 30 pe banda 2; nu cred ca ai nevoie de miliarde de gadgeturi ca sa respecti niste chestii de bun simt daca tii (macar) la viata ta

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romanii, de fapt hai sa zic oamenii, nu au fost niciodata de vina cand s-au intamplat nasoale, tot timpul altceva, altcineva a fost de vina, in cazul de fata lipsa panourilor care sa zica "bai, vezi ca ceata asta pe care o vezi tu chiar exista si da, ar trebui sa mergi dracu' mult mai incet" sau politia care sa-i tina pe boi in frana. Este greu sa fii responsabil...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...